Bu websitesi, Beşyol Mah. İnönü Cad. İstanbul Aydın Üniversitesi Halit Aydın Yerleşkesi H Blok Ofis:102 Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye adresinde bulunan ve İstanbul Ticaret Sicili’ne 976721 sicil numarası ile kayıtlı durumdaki 2K Bilişim Yazılım Danışmanlık İnternet Pazarlama Tic. Ltd. Şti.‘ye aittir.

Bu web sitesinin sahibi ve yürütücüsü 2K Bilişim’dir. Ziyaretçiler aşağıdaki koşullara uymakla yükümlüdürler. Bu nedenle devam etmeden önce aşağıda belirtilenleri dikkatle okumanızı rica ediyoruz. Burada geçen “bu web sitesi” ifadesi, diğer 2K Bilişim web siteleriyle bağlantılı olan 2K Bilişim web sitesi anlamında kullanılmaktadır.Diğer 2K Bilişim web siteleri, burada belirtilenlerden farklı koşullara sahip olabilir. 2K Bilişim Siteleri’ni ziyaret ettiğinizde lütfen her bir web sitesinin kendisine ait koşullarını okuyun ve burada belirtilen koşulların bütün 2K Bilişim web siteleri için geçerli olduğu kanaatini taşımayın.

Yasal Uyarı
2K Bilişim şirketi bir tüzel kişiliktir; ancak bu web sitesinde zaman zaman, genel olarak 2K Bilişim şirketlerine atıfta bulunmak istenildiğinde, ya da belirli bir 2K Bilişim şirketine atıfta bulunmanın gerekmediği durumlarda “2K Bilişim”, “2K”, “biz”, “bizim” gibi genel sözcükler kullanılmaktadır.

Bu web sitesinde 2K Bilişim dışındaki web sitelerine bağlantılar verilebilmektedir. Bu bağlantılar izlendiğinde söz konusu 2K Bilişim dışındaki web sitesi bazen tam ekran halinde görüntülenecektir (bu durumda tarayıcınızda bulunan “geri” butonuna tıklayarak tekrar bu web sitesine dönebilirsiniz); ya da bazen ilgili web sitesi bu web sitesinin çerçevesi içinde görüntülenebilir (bu durumda da navigasyon butonlarıyla web sitesine dönebilirsiniz).

Bir web sitesinin, bu web sitesi çerçevesi içinde görüntülenmesi yalnızca geri dönüş kolaylığı içindir ve söz konusu web sitesinden, bu site bir 2K Bilişim şirketi tarafından çalıştırılıyor olsa bile, sorumlu olduğumuz anlamına gelmez.

Bu linkler aradığınız web sitesini, ilginebileceğiniz ürün ve/veya hizmetleri bulmada size kolaylık ve hız sağlamak amacıyla verilmiştir.

Bu ürün ya da hizmetlerin size uygun olup olmadığına karar vermek sizin sorumluluğunuzdadır. 2K Bilişim, söz konusu web sitelerinin sahiplerinden ya da operatörlerinden ya da onların sağladığı mal ya da hizmetlerden, ya da web sitesinin içeriğinden sorumlu olmadığı gibi, bunlarla ilgili olarak herhangi bir anlaşmaya girmemiş, garanti vermemiş ya da herhangi bir taahhütte bulunmamıştır.

Bu nedenle bunlardan dolayı herhangi bir yükümlülüğü (bu web sitesinin bağlantı sağladığı bir başka 2K Bilişim dışı web sitesinin içeriğinde herhangi bir üçüncü şahsın fikri haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle tazminat talebinden doğabilecek herhangi bir yükümlülük dahil olmak üzere) kabul etmemektedir.

Bu web sitesinde yer alan bütün bilgiler ve tavsiyeler genel nitelikte olduğundan bunlara dayanarak karar vermemeniz gerekir. 2K Bilişim, bu web sitesinde sunulan bütün bilgilerin, web sitesine dahil edildiği an itibariyle, doğru olmasına gayret etmekte, ancak bunların doğru olduğuna dair garanti vermemektedir.

Bu bilgilere ya da tavsiyelere dayanarak verdiğiniz kararların sonuçlarından, uğrayabileceğiniz zarar ya da ziyandan 2K Bilişim sorumlu değildir.

Koşullar
Bu web sitesi; telif hakları ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları tarafından korunan yazı, fotoğraf, diğer görsel öğeler ve ses öğeleri gibi malzemeler içermektedir. Telif hakları ve diğer fikri mülkiyet haklarının tamamı ya 2K Bilişim mülkiyetindedir ya da 2K Bilişim’e söz konusu malzemeleri bu sitede kullanma hakkı verilmiştir.

Bu web sitesinde ayrıca bazı ticari markalar, bu arada “2K Bilişim” markası ve 2K Bilişim amblemi yer almaktadır.

Yapabilecekleriniz
Bu web sitesinin bütün bölümlerine girebilirsiniz. Kişisel başvuru amacıyla bütün sayfalarından birer adet basılı kopya alabilirsiniz.

Önceden Açık Yazılı Onayımızı Almadan Yapamayacaklarınız
Bu web sitesinde bulunan malzemeleri kopyalayamazsınız (basılı kopya almak, diske kaydetmek, bilgisayarınıza indirmek ya da başka şekillerde kopyalamak dahil); dağıtamazsınız (kopyalarının dağıtılması dahil); yayınlayamazsınız, değiştiremez ya da üzerinde oynayamazsınız; ya da yukarıda “yapabilecekleriniz” paragrafında belirtilenler dışında, başka şekillerde kullanamazsınız.

Web sitesinden kopyalanmış, basılı kağıt kopyası alınmış malzemelerden, orijinal malzemede bulunan telif hakkı, marka ya da diğer fikri haklarla ilgili uyarıları/işaretleri çıkaramazsınız.

Bu web sitesine link ekleyemezsiniz/link veremezsiniz.

Eğer bu web sitesine bir “hipertext” (yardımlı metin) ya da link eklemek istiyorsanız, lütfen site editörümüze başvurun ve aşağıdaki bilgileri kendisine verin:
– Bu web sitesinden link vermek istediğiniz web sayfasının/sayfalarının URL adresi/adresleri
– Bu web sitesine link vermek istediğiniz web sayfasının/sayfalarının URL adresi/adresleri
Bu bilgileri verdikten sonra başvurunuzu değerlendirmeye alacağız. İsteğinizi kabul etmek ya da etmemek bizim kararımıza bağlıdır ve isteğinizi kabul etmek gibi bir zorunluluğumuz bulunmamaktadır.

Koşullarda Değişiklik Yapılması
2K Bilişim gerek koşullarda, gerekse yukarıda yer alan yasal uyarıda zaman zaman değişiklikler yapabilir.
Bu web sitesine girerek o an için geçerli olan koşulları ve yasal uyarıyı kabul etmiş olacağınızdan her defasında söz konusu koşulları ve yasal uyarı kontrol etmeniz gerekir.

Web Sitesinde Değişiklik Yapılması/Web Sitesinin Faaliyeti
2K Bilişimi her zaman için bu web sitesinin formatında ve içeriğinde değişiklik yapabilir. 2K Bilişim içeriğin güncellenmesi ya da başka nedenlerle destek ya da bakım çalışmaları sırasında bu web sitesinin faaliyetini askıya alabilir. 2K Bilişim her zaman için herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu web sitesine erişime son verme hakkına sahiptir.

Verilerin Korunması
Bu web sitesi aracılığıyla 2K Bilişim’e sağlanan bilgiler yalnızca gizlilik politikasına uygun şekilde kullanılabilir. Lütfen sitemizi kullanmaya başlamadan önce gizlilik politikamızı dikkatle okuyun. Bize kişisel bilgilerinizi aktardığınız zaman bu bilgilerin gizlilik politikamız çerçevesinde kullanılmasını onaylamış kabul edileceksiniz.

Şikayet Prosedürü
Bu web sitesi ile ilgili soru sormak ya da bir şikayette bulunmak istediğinizde lütfen info@2ktr.com e-posta adresi kanalıyla 2K Bilişim Site Editörü’yle bağlantı kurun.

Yetkili Mahkeme
Bu koşullar yerel yasaların düzenleyici hükümlerine tabidir ve bu yasalara uygun olarak yorumlanacaktır.
Bir sözleşme çerçevesinde ya da haksız fiil nedeniyle açılacak bir dava sonucunda ya da başka şekillerde bu koşullarlardan kaynaklanan ya da bu web sitesi ile bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda, münhasıran olmamak üzere, yerel mahkemeler yetkili olacaktır.