Item image

ABB Elektrik Sanayi A.Ş. - Dudullu Fabrikası

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:30
Salı:
09:00 - 18:30
Çarşamba:
09:00 - 18:30
Perşembe:
09:00 - 18:30
Cuma:
09:00 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 18:30
Pazar:
09:00 - 18:30
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

ABB Elektrik Sanayi A.Ş., ürettiği orta gerilim sürücü teknolojisi ile birlikte ürün, sistem ve çözümleriyle 100’den fazla ülkede 150.000 çalışanı ile faaliyet gösteren dünya genelinde sektöründe lider bir kuruluştur. ABB teknolojileri, Türk elektrik ve endüstri piyasalarına 1940’lı yıllardan beri sunulmaktadır. ABB sürücü teknolojilerinde dünyanın önde gelen tedarikçisi konumundadır. Geniş deneyimi sayesinde, Madencilik sektörüne dünya çapında tesislerinde performans ve üretim artışı için yardım etmektedir.

ABB orta gerilim sürücüleri Madencilik sektörünün ihtiyaçlarına göre mükemmel çözümler sunmaktadır. Prosesin ABB orta gerilim sürücülerileri ile doğru, güveilir ve hatasız kontrolü ile tesisinizde üretiminizi optimize ederek üretim kalitenizi maksimum seviyeye çıkarmakta, proses güvenilirliğini arttırmakta ve mekanik aşınmalarınızı minimize etmenizi sağlamaktadır.

Sunduğumuz çözümler işletmekte olduğunuz madeninizden, müşterilerinize sunduğunuz ürünlere kadar, tüm katma değer zincirini kapsamaktadır. Proje boyutuna bakmaksızın, mevcut operasyonunuzu bütünüyle güçlendirecek özel bir çözüm geliştirmek için ekipmanlarımızı, mühendislik beceri ve hizmetlerimizle birleştiriyoruz. Küresel ve yerel kaynakları ile birleşen ABB’nin bu eşsiz bilgi birikimi, size güç, kontrol ve bilgi çözümlerini birleştirerek sunmaktadır.

Maden Sektöründe Orta Gerilim Sürücü Uygulamaları
ABB, 40 yılı aşkın bir süredir dünya çapında sürücü çözümleri sunmaktadır. Günümüzde geniş bir kullanım alanına sahip olan ABB Orta Gerilim Sürücüleri Fan, Pompa, Öğütme değirmenleri, SAG ve bilyalı değirmenler, Yüksek basıçlı öğütme rollerları, kepçeli vinçler, kırıcılar, yığıcı-kazıyıcı ve konveyörler gibi çeşitli standart ve özel uygulamalarla Madencilik sektöründe kullanılmaktadır. ABB orta gerilim Sürücüleri global referansları ile Madencilik sektöründe lider konumdadır. ABB, sizin için özel ve benzersiz ihtiyaçlarınız için en ekonomik sürücü çözümünün seçilmesinde kapsamlı endüstri bilgisini uygulama uzmanlığı ile birleştirmektedir.

Madencilik sektörüne özel olarak yer altında bulunan küçük boyuttaki elektrik odalarınız için küçük boyutlu yüksek güçlü, ex-proof kabinet ve ex-proof motorlar ile çalışabilme özellikleri, zorlu çevresel şartlar için ideal çözümler sunmakla birlikte ABB Orta Gerilim Sürücü ailesi madencilik sektöründeki standartlarla tam uyumluluk göstermektedir.