Item image

Alex Stewart Denetim ve Analiz Hiz. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:30
Salı:
09:00 - 18:30
Çarşamba:
09:00 - 18:30
Perşembe:
09:00 - 18:30
Cuma:
09:00 - 18:30
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Alex Stewart Denetim ve Analiz Hiz. Ltd. Şti., merkezi İngiltere’de bulunan ve 1982 yılında kurulan özel ve bağımsız şirket ALEX STEWART INTERNATIONAL’ın TÜRKİYE ve ROMANYA‘daki tek mümessil firmasıdır.

İlk olarak 1975 yılında İngiltere’de kurulan firma, hızlı bir şekilde büyüyerek dünya çapında 42 ülkede gözetim hizmeti vermeye başlamıştır. Alex Stewart Denetim ve Analiz Hizmetleri Ltd.Şti. de Türkiye‘de 1993 yılında kurulmuştur.

Firmamız, ilgili tüm taraflar için tam entegre, tamamen tarafsız, profesyonel ve bağımsız hizmet veren, bir gözetim firması olup, TURKAK TS EN ISO/IEC 17020 akreditasyonuna sahip ve tüm gözetim boyunca bu akreditasyonun gereği olan prosedürlere uyan, kullanılan ekipmanlara hakim personeliyle müşterilerimizin taleplerini karşılayan bir kuruluştur. Sahip olduğumuz prosedürler uluslararası alanda bilinmekte ve kabul görmektedir.

Özellikle, tüm metal ve mineraller ( metal cevherler, kıymetli madenler, üretimi tamamlanmış metal ürünler (sıcak ve soğuk haddelenmiş rulolar, plakalar vb.), endüstriyel mineraller vb.), demir / çelik hurdası, kömür ve kok ürünleri, çimento ve ürünleri, ham petrol ve ürünleri, kimyasallar, diğer sıvı malzemeler, tarım ürünleri ( hububat, tahıl, pirinç, fasulye, tohum, gübre, hayvan yemleri, meyve, kakao, vb.), Çinko, Bakır ve Kurşun konsantreleri, Aluminyum külçe ve Aluminyum ürünleri, kağıt ve/veya geri kazanılmış kağıt mamülleri, endüstriyel makinalar ve bu malzemelerin transferini sağlayan gemi, konteynır ve araçların gözetimleri ve her türlü yükleme & tahliye konusunda yeterli tecrübe ve birikime sahiptir.

Firmamız gözetim hizmetlerini, müşterilerine herhangi bir yer sınırlaması olmaksızın Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi, ALEX STEWART INTERNATIONAL‘ın diğer ofislerine de kolay erişimi olması nedeni ile, Doğu – Batı Avrupa, Orta – Uzak Doğu, Kuzey – Güney Amerika’da da olmak üzere, dünyada 42 yerlesım merkezinde her türlü kargo için hizmet verebilmektedir. Alex Stewart Denetim ve Analiz Hizmetleri Ltd.Şti.asıl olarak gözetim alanında alış ve satışa konu olan malzemelere odaklanmış görünse de, firmamız aynı zamanda, kargo, gemi, konteynır ve araçlarda hasar tesbiti, yükleme öncesi gözetimler, kiraya giriş, kiradan çıkış kontrolleri, Bunker gözetimlerini de profesyonel bir kadro ile yapabilmektedir.