Item image

Analitik Çevre Analiz ve Laboratuvar Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:30
Salı:
09:00 - 18:30
Çarşamba:
09:00 - 18:30
Perşembe:
09:00 - 18:30
Cuma:
09:00 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı, tecrübeli, genç ve dinamik ekibi ile TS EN ISO IEC 17025 standardına uygun olarak sektöre adımını atmış, sektörde ve Dünya’da gelişen teknolojiyi yakından takip etmekle yetinmeyen, aynı zamanda hayata geçiren, bilimsel odaklı, araştırmacı zihniyetli yapıya sahiptir. Günümüz çevre sorunları ve İş Güvenliği konularında farkındalık sahibi olarak çevre mevzuatları doğrultusunda hizmet vermek için kuruluşunu tamamlayan Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunabilecek ileri teknoloji ile donatılmıştır.

Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı, tüm çevresel analizler ve İş Güvenliği ölçümleri konusunda ülkemizde yapılamayan, henüz çözüm getirilememiş olmakla birlikte çevre konusunda ülkemizin geleceğini ilgilendiren konularda üst düzey çözümler sunmayı hedef seçmiş ve bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir. Daha yaşanabilir bir dünya için bilgi, beceri, tecrübe ve imkanlarımızı kullanmak üzere yanınızdayız.

Analitik Çevre ve Analiz Laboratuvarı olarak ülkemizde çevresel ve iş sağlığı ve güvenliği konularında öncü çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Her türlü çalışma ortamında bulunan altının kişisel maruziyeti ve ortamda ne seviyelerde bulunduğu ile ilgili akredite olmuş bulunuyoruz. Altın maruziyeti yanında çeşitli asitler ve ağır metallerin gerek ortamda ne seviyede bulunduğu gerekse kişisel maruziyet seviyeleri konularında da çalışmalar yapmaktayız. Madenlerde ve tüm çalışma ortamlarında İSG kapsamında Altın, Ağır Metal ve Asit ve bunların yanında çok geniş kapsamda fiziksel (toz, gürültü, aydınlatma vb.) ve kimyasal parametrelerde (VOC, asitler vb.) ölçümler için Analitik Çevre ve Analiz Laboratuvarı olarak hizmetinizdeyiz.