Item image

Ant Group Teknoloji Makina İmalat Müh. Taah. San. Tic. A.Ş. - Merkez

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:00
Salı:
09:00 - 18:00
Çarşamba:
09:00 - 18:00
Perşembe:
09:00 - 18:00
Cuma:
09:00 - 18:00
Cumartesi:
09:00 - 17:30
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Ant Group Teknoloji Makina İmalat Müh. Taah. San. Tic. A.Ş.; 33 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimi ile koyulaştırıcı ve katı sıvı filtrasyonu, anahtar teslimi nişasta, glikoz ve diğer nişasta türevleri üretim tesislerinin kurulması, mekanik ve rafine tuz tesisleri ve ekipmanları imalatı, hurma işleme tesisleri kurulması, çeşitli tiplerde kurutma makinaları, fermantör, reaktör, kristalizatör gibi proses ekipmanları imalatı, paslanmaz ve benzeri özel çelik malzemelerden çeşitli ekipman, mikser ve tank imalatları, muhtelif tiplerde konveyör ve nakil sistemleri imalatları ve diğer özel makinaların dizayn ve imalatları konularında bir çok ülkede ve ülkemizde bilinen ve aranan bir firma haline gelmiştir.

Teknoloji

Dünya’nın bir çok ülkesinde ve ülkemizde yüzlerce tesis ve makina kurmuş, çalıştırmış ve teslim etmiş olup şu anda kurmuş olduğu bir çok tesise satış sonrası hizmeti vermekte, aynı zamanda yeni tesisler kurmaktadır.

Firmamız gerek üretim hacmini genişletmek, gerekse gelişen teknoloji ile birlikte daha kaliteli ve kısa sürede imalat yapabilmek amacı ile başladığı ve 2008 yılı içinde kendi öz sermayesi ile tamamladığı yeni fabrika yatırımı ile 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni bir fabrikaya daha sahip olmuştur. Böylece mevcut 2000 m2 alanüzerinde, 1000 m2 kapalı alanı bulunan fabrikasına, birde 5000 m2 alan üzerinde, 2500 m2 kapalı alanı bulunan yeni bir fabrika eklemiştir.

Bunun yanında teknik, idari ve Ar-Ge kadrolarını da genişleten firmamız, güçlenerek büyümeye devam etmekte ve daha hızlı, daha kaliteli üretimin yanında yeni ürün geliştirilmesi ve üretilmesi ile ilgili çalışmalarına da devam etmektedir.

Ar-Ge

Firmamız her iki fabrikasında da bulunan laboratuvarları, çeşitli laboratuvar tipi ve pilot tip ekipmanları ile sektörünün konuları ile ilgili çok çeşitli deney, test ve analizler yapabilmektedir. Özellikle katı-sıvı ayrımı konusunda kuru madde, tane boyu, yoğunluk, konsantrasyon analizleri yaparak bunlara göre çökme testleri, filtrasyon testleri ve rutubet ölçümleri yapabilmekte ve her türlü koyulaştırıcı boyut dizaynları, filtre tipi seçimleri ve boyutlarının belirlenmesi konularında kesin sonuçlara ulaşarak imalat yapabilmektedir.

Bunların dışında kendi pilot filtreleri ile gerek kendi fabrikasında gerekse filtre edilecek malzemenin bulunduğu bölgede deneme ve çalışmalar yaparak gerçekçi neticeleri küçük boyutlarda net olarak görüp karar verebilme kolaylığı sağlamaktadır. Firmamız aynı zamanda bu labaratuvarlarında yeni, gelişmiş veya daha farklı ürünler geliştirmek için her türlü Ar-Ge çalışması yapabilmektedir.

Ürünlerimiz
– Vakum Filtreler
— Vakum Disk Filtreler
— Vakum Tambur Filtre
— Vakum Pre-Coat Filtre
— Vakum Tambur Belt Filtre
— Üsten Beslemeli Vakum Filtre
— Vakum Plan Filtre
— Fitrat Separatörleri
– Belt Filtreler
— Belt Pres Filtreler
— Vakum Belt Filtreler
– Basınçlı Filtreler
— Pres Filtreler
— Basınçlı Cila Filtreleri
— Basınçlı Tüp Filtreler
– Kurutucular
— Döner Kurutucular
— Döner Vakum Kurutucular
— Döner Vakum Konik Kurutucular
— Borulu Kurutucular
— Paletli Kurutucular
— Pnömatik Kurutucular
— İndirek Termobloklar
– Konveyörler
— Bant Konveyörler
— Helezon Konveyörler
— Pnömatik Konveyörler
— Elevatörler