Item image

Atilla Makina İnşaat Ltd. Şti. - Samsun Fabrika

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:00 - 18:30
Salı:
08:00 - 18:30
Çarşamba:
08:00 - 18:30
Perşembe:
08:00 - 18:30
Cuma:
08:00 - 18:30
Cumartesi:
08:00 - 18:30
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Atilla Makina İnşaat Ltd. Şti. olarak kurulduğumuz 1976 yılından bu yana endüstrinin birçok alanında edindiğimiz tecrübelere sahip çıkarak gücümüze güç kattık. Emekle ve sabırla geldiğimiz bugünlere, geçmişimize duyduğumuz saygıyı da getirdik. Geleceğe olan inancımızla işimize duyduğumuz sevgiyi yaptığımız tüm işlerde malzememize kattık. Başarının, bugüne kadar yaptıklarımıza duyduğumuz güvenle bugünden sonra yapacaklarımızda gizli olduğunun; güvenin, yaptığımız işin kalitesinde, ekonomik karşılığında ve verdiğimiz sözlerin planladığımız sürede gerçekleştirilmesinde olduğunun bilincindeyiz.

Bu felsefe ile, müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri, inşaat işlerinden, çelik konstrüksiyona, teknolojik ekipman imalatlarından basınçlı kap imalatlarına, bina çatı ve cephe kaplamalarından izolasyon işlerine, malzeme transfer konveyörlerinden tank, silo, siklon imalat ve montajlarına, borulama işlerinden enstrümantasyona, elektrik ve otomasyon işlerinden devreye alma işlerine, tesisat işlerinden iklimlendirme ve havalandırma işlerine, mühendislik projelerinin hazırlanmasından dokümantasyon ve işletme personellerinin eğitimlerine kadar genişlettik.

Sürdürülebilir başarının en önemli bileşeni olan insana ve insanın emeğine duyduğumuz saygıya değer verdik. Bu değeri, iş sağlığı ve iş güvenliği uygulamalarımızda en önemli değer olarak dikkate aldık ve gelecekte de firmamızı geliştirmeye devam ederken bu değeri en önemli değer olarak dikkate almaya devam edeceğiz.

Firmamız, madencilik sektöründe endüstriyel tesislerin anahtar teslimi yapım işlerinde, bugüne kadar gerek ülkemizde gerekse de yurtdışında, altın, bakır, nikel, bor, magnezyum ve benzeri madencilik alanında tamamlamış olduğu birçok başarılı tesis ile referanslarını geliştirmiş ve ait olduğu ekonomilere değer katmıştır. Yine aynı alanda, sabit konveyörlerin yanı sıra, uygun kapasitede cevher serme operasyonları için mobil konveyörler (grasshoppper, radial stacker), rejenerasyon fırınları, sıyırma kolonları, karbon filtreleri, eşanjörler, dönel fırınlar, ergitme fırınları ve benzeri spesifik ekipman imalatlarının tasarımları, imalatları, montajları ve devreye alınması firmamızın iştigal konularındandır.

Taahhüdümüz altındaki projelerin tüm çelik imalatları firmamıza ait fabrikalarımızda bilgisayar kontrollü, üstün teknolojik tezgâhlar ve vasıflı personellerimiz marifetiyle imal edilmektedir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ASME U ve ASME S, AD 2000, DIN 18800-7, EN 1090-1 ve EN 1090-2 sertifikalarına sahibiz. Türkiye’de, İzmit’te iki ayrı üretim fabrikamız ve Samsun’da 1 adet üretim fabrikamız ile toplamda yıllık 32.000 ton yapısal çelik imalat kapasitesine erişmiş bulunmaktayız. Bu üç fabrikamız haricinde Azerbaycan Bakü’de yıllık 12.000 ton yapısal çelik üretim kapasiteli bir fabrika daha kurarak üretim kapasitemizi arttırdık ve 2014 yılı içerisinde faaliyete geçirdik.

Yurtdışında Azerbaycan’da, Fas’ta ve Libya’da ofislerimiz bulunmaktadır. Ancak en önemlisi, firmamız, mevcut gücümüz ve tecrübemizle yurt içi ve yurt dışı tüm endüstriyel projelerinizde siz nerede olursanız olun size en yakın yerdedir.