Item image

Aydınonat Yedek Parça Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:30
Salı:
09:00 - 18:30
Çarşamba:
09:00 - 18:30
Perşembe:
09:00 - 18:30
Cuma:
09:00 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 18:30
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Aydınonat Yedek Parça Sanayi ve Ticaret A.Ş.; aydınlatma konusunda profesyonelliği tartışılamaz üç büyük dev kuruluşun ortak çalışması olan İsveç malı TYRI Lights, üstün LED teknolojisi, fevkalade az enerji sarfiyatı ve üstün titreşim, toz ve su koruması sayesinde sektöre rahat bir nefes aldırıyor. Polikarbonat lensleri ile sıradan cam lensli aydınlatma sistemlerini geride bırakarak kullanıcıya performans ve dayanıklılığı tek bir üründe sunuyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra TYRI, tek Türkiye distribütörü olan Aydınonat A.Ş.’nin 40 yıllık tecrübe, kalite ve güvencesi ile sizlere sunuluyor.

Tünelcilik, madencilik, inşaat, tarım, taşıma ve ormancılık gibi sektörlerde iş makinelerinin hemen her yerine monte edilebilen bu ürünler, en karanlık ortamları bile sağladığı yüksek aydınlatma kabiliyeti ile adeta gündüze çeviriyor. 720 lümen’den başlayarak 13.500 lümen’e kadar çıkabilen seçenekleri ile kullanıcıya geniş bir ürün yelpazesi sunuyor ve 12 – 24 volt’luk seçenekleri ile kullanılan her türlü iş makinasına uyum sağlayabiliyor.

TYRI Lights, ısıya duyarlı devreleri ile gelen akımı ayarlayarak sıcaklığı belirli bir seviyede tutar. Bu durum LED’i koruyarak vaktinden önce hasar görmesini önler. TYRI LED ışıklandırma sistemleri ayrıca yanlış kurulum gibi durumlarda hasar görmemesi adına ters kutup korumasına sahiptirler. Kabloların ters kutuplara bağlanması halinde TYRI ışıklandırma sistemleri, kablolar doğru bağlanana kadar çalışmayacak ve böylece LED’leri ve bağlantılı devre parçalarını koruyacaklardır. Aynı zamanda TYRI Lights ürünleri 8 saat süreyle ve 50G basınç kuvveti altında şiddetli titreme ve şok testlerine tabi tutulmaktadırlar. Bu durum ışıklandırma sistemleri otoyol harici makinelere yerleştirildikleri anda oluşabilecek karşı kuvvetler göz önüne alınarak yapılmaktadır.

TYRI tarafından üretilen LED ışıkları 5500°K sıcaklığında bir ışık sağlar ki bu gün ortası ışığının rengine çok yakındır. Bu sayede insan gözü görevini daha iyi yerine getirerek cisimleri daha rahat bir şekilde seçer. Dizayn imkanı daha rahat olmasından ötürü; LED ışıklandırmalar hareketli ve sınırlı alanlara yerleştirilebilirler ve dolayısıyla daha iyi bir aydınlatma sağlayabilirler. Uygulamanın çeşidine göre, örneğin beyaz ışığın parlamaya neden olabileceği madencilik sektörü gibi, TYRI alternatif olarak 4000°K ya da 3000°K’lik daha sıcak ışıklar sunabilir.

Yukarıda bahsi geçen tüm bu TYRI teknolojisi, uzun yıllardır Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına iş makinaları için başta disk ve pleytler olmak üzere yedek parça sağlamakta olan Aydınonat A.Ş. güvencesi ile kullanıcıya sunulmaktadır. TYRI firmasının, öneri üzerine Aydınonat A.Ş.’ye distribütörlük teklifi ile bizzat kendisi gelmiş olması da bu kalite ve güvencenin bir göstergesidir.