Item image

Best Filtre Otomotiv Makine San. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 -18:00
Salı:
08:30 -18:00
Çarşamba:
08:30 -18:00
Perşembe:
08:30 -18:00
Cuma:
08:30 -18:00
Cumartesi:
08:30 -17:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Best Filtre Otomotiv Makine San. Tic. Ltd. Şti., her türlü otomotiv, nakliye araçları, iş makineleri, sanayi makineleri, endüstriyel filtrelerinin; tüm yağ, hava, yakıt, su, şanzıman, hidrolik, by pass, imalat filtrelerinin orijinal ve yerli üretim olarak stoklarında bulundurmaktayız.

Yerli olarak satışını yaptığımız Fil Filtre ürünleri TSE ve ISO 9002 belgelidir. İthalatını yaptığımız Donaldson, Fleetguard, Mann marka orijinal filtreleri özel ve uygun fiyatlarla tedarik etmekteyiz. Ayrıca araç, kamyon, iş makinesi, deniz motorları ve tekstil makineleri dahil olmak üzere endüstriyel gruptaki tüm yağ, yakıt, hava, hidrolik filtrelerle ilgili olarak hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz
– Hava Filtresi: Hava Filtresi, hava içerisindeki yabancı maddelerin, filtre tarafından tutulması esnasında, zamanla tıkanır ve silindire giren havanın debisini azaltır. Dolayısı ile yakıt sarfiyatını artırarak aracın performansını düşürür. hava filtreleri doğru zamanda veya aşırı kirlenmelerde mutlaka değiştirilmesi gereklidir.
– Yağ Filtresi: Yağ Filtresi, motor yağı motor ömrü için en temel elemandır. Motordaki kompenentlerin yağlanmasında, soğutulmasında, temizlenmesinde ve korunmasında kullanılır. 50 yıllık deneyimi ile Cummins yağ filtrelerine her zaman güvenebilirsiniz. Cummins yağ filtreleri daha uzun motor ömrü ve geniş servis aralıkları sağlamasının.
– Yakıt Filtresi: Yakıt Filtresi, Taşıma ve depolama esnasında veya başka sebeplerle, yakıtların içerisinde viskotesine uygun olmayan partikül, su ve değişik karışımlı kimyasallar bulunur. Bu karışımlar motor üzerindeki yakıt sistemleri ve enjektörlerde ciddi aşınmalara sebebiyet verir. Sonucunda beklenmedik arızalar meydana gelir.
– Kabin Hava Filtresi: Kabin Hava Filtresi, polen Filtresi aracın içine giren havanın süzülerek temiz olarak aracın içine girmesini sağlar.buda dışarıdaki kötü kokuların ve polenlerin içeri girmesini önlemiş olur. Yeni versiyon çoğu araçlarda bulunan polen filtreleri özel bir kağıttan üretiliyor ve otomobilin havalandırma girişinde bulunur.
– Su filtresi: Su filtresi, ince fiziksel bir bariyer, kimyasal işlem yada biyolojik bir süreç vasıtası ile su içerisindeki yabancı maddelerin arındırılmasını sağlayan filtre grubundan olan su filtresi best filtre firmamız tarafından satışı sağlanmaktadır. Bu filtreler içme suyu, akvaryumlar ve yüzme havuzlarındaki atık maddelerin temizlenmesinde kullanılır.