Item image

BMT Bahadır Madencilik Haf. Nak. İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 18:00
Salı:
08:30 - 18:00
Çarşamba:
08:30 - 18:00
Perşembe:
08:30 - 18:00
Cuma:
08:30 - 18:00
Cumartesi:
08:30 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

BMT Bahadır Madencilik Haf. Nak. İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti., Yalova’nın maden sektörü ve taş ocağı işletmeciliğinde en eski ve en köklü firmasıdır. Firmamızın temel ilgi alanları;beton santrallerine agrega üretimi, yol yapım işleri, inşaat alt yapı zemin dolgu işleri, deniz dolgu ve tahkimat işleri ve mevcut makine parkımızla her türlü zorlu alanda kolayca çözüme ulaştırdığımız inşaat hafriyat işleridir.

BMT BAHADIR MADENCİLİK, sahip olduğu saygınlık ve marka imajı, güçlü ve bölge piyasası hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde ana faliyet alanını genişletmiş ve bölge pazarındaki yerini almıştır. Firmamız mevcut işlerinin yanında, iş geliştirme odaklı çalışarak vizyon ve stratejilerin belirlenmesine yönelik inovatif bir yapı sergilemektedir.
BMT BAHADIR MADENCİLİK olarak şirket politikamız, özverili bir takım çalışması ile değişime öncü olmak, sürekli iyileştirme çalışmalarını sistematik bir şekilde yürütmek ve memnuniyeti yükseltmekdir. Bu anlayışla 2006 yılından bu yana şirketimiz hem üretim-dağıtım ağında yaptığı yatırımlar hem de faaliyet gösterdiği iş kolunda verimlilik açısından başarılı bir büyüme süreci geçirmiştir. Altı ay süren entegrasyon döneminde yapılan yatırımlar ile, istenilen standartlara hızla ulaşılmış ve üretim-satış hacmi yüksek bir ivmeyle büyümüştür. 500 ton/saat kapasiteli PDK140 kırma eleme tesisimize kapasite artırım yatırımı yapılmış, yıllık toplam üretim kapasitesi 1.000.000 tona yükseltilmiştir.

Dünya kalite standartlarına uygun ürünlerimiz bölge beton santrallerinin agrega ihtiyacının tamamını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Üretim faliyetlerini ileri teknoloji donanımlı tesislerinde doğa dostu bir biçimde, üstün hizmet anlayışıyla yürüten şirketimiz hazır beton ve agrega alanlarındaki büyüme hedeflerine paralel olarak üretimini artırmaya yönelik yeni makina ve tesislerini faliyete geçirmiştir.

B.M.T. BAHADIR MADENCİLİK kurmuş olduğu 140’lık ve 90’lık kırma eleme tesisleri ile bölgenin asfalt ve beton üretiminin hammaddesi olan agrega ve diğer hammadde ihtiyacını tam ve eksiksiz çevreye duyarlı ve çağdaş bir şekilde karşılamaktadır. Taş üzerine tüm ürünlerin bulunduğu firmamızda 0-5 Taş Tozu, 5-12 mm Mıcır – 12-22 mm Mıcır, 0-19 mm mıcır, 0-38 mm mıcır, stabilize ve balast malzeme stoklu hali hazırdaki agrega ürünlerimiz arasındadır.