Item image

Canel Münip Çoker Madencilik A.Ş. - İnegazi Ocağı

Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Canel Münip Çoker Madencilik A.Ş.; sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biridir. Uluslararası pazarda kabul görmüş ve başarıyla uygulanan ürünlerimiz; Crema Barla , Emperador, Bursa Sugar Beige(Light), Bursa Beige (Dark), Scabos Travertine, Caressi Nero. Ürünlerimizi; blok, ebatlı, plaka, fayans, döşeme, basamak, rıht denzilik ve tezgah gibi pek çok ebatta temin edebilmekteyiz.

Canel Münip Çoker Madencilik Türkiye’de ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firmadır; böylece üretim verimliliğini maksimize etmektedir. Ürünlerimiz genellikle oteller, alışveriş merkezleri gibi yüksek metrajlı projelerde tercih edilmektedir. Ürünlerimizin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinaların kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biridir.

Mermer yüzyıllardır; gerek inşaat gerekse sanat alanında kullanılarak uygarlıkların imzasını günümüze taşımıştır. Biz de; doğaltaşın ait olduğu ülkenin nitelik ve güzelliklerini yansıttığının bilincinde olup, geçmiş, bugun ve geleceği bir bütün olarak görerek, Türkiye’den yola çıkarak tüm dünyaya ‘CANEL’ ürünlerinin kalite ve güvenilirliğini taşımaktayız.

589 milyon metreküp görünür, 4.572 milyon metreküp muhtemel rezerviyle toplam 5.16 milyar metreküp rezerve sahip olan Türkiye; yılda 3.000.000 ton blok ve 13.000.000 m2 plaka üretim kapasitesi ile farklı renk ve yapıya sahip yaklaşık 400 çeşit mermeriyle dünya pazarındaki yerini almıştır.