Item image

Canel Münip Çoker Madencilik A.Ş. - Kemalpaşa Ocağı

Yetkili İletişim Yol Tarifi

Canel Münip Çoker Madencilik; sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biridir. Uluslararası pazarda kabul görmüş ve başarıyla uygulanan ürünlerimiz; Crema Barla , Emperador, Bursa Sugar Beige(Light), Bursa Beige ( Dark), Scabos Travertine, Caressi Nero. Ürünlerimizi; blok, ebatlı, plaka, fayans, döşeme, basamak, rıht denzilik ve tezgah gibi pek çok ebatta temin edebilmekteyiz.

Canel Münip Çoker Madencilik Turkiye’de ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firmadır; böylece üretim verimliliğini maksimize etmektedir. Ürünlerimiz genellikle oteller, alışveriş merkezleri gibi yuksek metrajlı projelerde tercih edilmektedir. Ürünlerimizin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinaların kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biridir.

Mermer yüzyıllardır; gerek inşaat gerekse sanat alanında kullanılarak uygarlıkların imzasını günümüze taşımıştır. Biz de ; Doğaltaşın ait olduğu ülkenin nitelik ve güzelliklerini yansıttığının bilincinde olup, geçmiş, bugun ve geleceği bir bütün olarak görerek, Türkiye’den yola çıkarak tüm dünyaya ‘CANEL’ ürünlerinin kalite ve güvenilirliğini taşımaktayız.

Kemalpaşa ocağımız Sincasarnıç köyu, Söğütalan mevkii Kemalpaşa Bursa’da yer almaktadır. Türkiye’nin lider üretici firmalarından biri olan Canel madencilik, 1996 yılından beri yüksek kalitede mermer üretimini gerçekleştirmektedir.