Item image

Doğanak Kollektif Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:30
Salı:
09:00 - 18:30
Çarşamba:
09:00 - 18:30
Perşembe:
09:00 - 18:30
Cuma:
09:00 - 18:30
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Doğanak Kollektif Şirketi olarak mümessili bulunduğumuz madencilik sektöründe güven yaratmış iki şirketin kısa tanıtım yazılarını aşağıda sizinle paylaşmak istiyoruz.

Donetsk Maden Kurtarma Ekipmanları Şirketi (Donetsk Mine Rescue Equipment Company – DZGA) Donetsk – Ukrayna’da bulunan, dünyanın önde gelen solunum ekipmanı üreticilerinden biridir.

Şirket 60 yılı aşkın bir süredir, maden kurtarma operasyonlarına yönelik komprese edilmiş oksijen solunum cihazlarını yanı sıra, kimyasal olarak bağlı ve kendi kendine yeten ferdi kurtarıcıların geliştirilmesi, üretimi, satışı ve bakımıyla uğraşmaktadır. Ürünlerimiz, personelin IDLH’li (Immediately Dangerous to Life or Health ) ortamdan, emniyetli şekilde tahliyesini sağlamak için madencilik ve diğer endüstrilerde geniş uygulamalar bulmaktadır.

DZGA solunum ekipmanının ana avantajları en şık ve zor koşullarda çalışmaya yönelik kendi olağanüstü güvenilirliği ve adapte olabilirliğidir. Derin ve gaz tehlikesi olan Ukrayna madenlerindeki çalışmalar esnasında elde edilmiş uzun yılların deneyimiyle geliştirilen DZGA solunum ekipmanları,Türkiye’de, Güney Afrika’da, Rusya’da, Hindistan’da, Polonya ve dünyanın diğer ülkelerinde yüksek emniyet faktörünü ortaya koymaktadır.

Kaliteye ve güvenilirliğe odaklanan DZGA, ekipmanını tüm dünyadaki müşterilerinin özel gereksinimlerine uyarlayarak, geliştirmeye çaba göstermektedir. ISO 9001:2000’ye göre onaylanmış olan ilk Ukraynalı üreticilerden biri olarak DZGA; Avrupa Birliği’nin, Güney Afrika’nın, Hindistan’ın ve Rusya’nın ulusal standartlarına uygunluk bakımından, kendi ürünlerini başarılı bir şekilde sertifikalandırmıştır.

50 yılı aşan bir süredir Türkiye’de hizmet veren Japon Riken Keiki Co.,Ltd. gaz algılama ve ikaz ölçüm ürünleri, yüzün üzerinde farklı modeli müşterilerinin ihtiyacına sunuyor.

Sunulan ürünlerin kalitesi,teknolojisi ve teknik yeteneklerini geliştirme süreci, RIKEN KEIKI’nin tarihi boyunca en önemli departmanı olan Araştırma ve Geliştirme ile sürekli devam etmektedir. RIKEN KEIKI ürünleri çok önem verilen müşteri taleplerine ve çeşitli endüstriyel gereksinimlere ve uygulamalara göre tasarlanmaktadır. RIKEN KEIKI ürünlerinin hızlı ve hassas gaz algılama özellikleri, kullanıcılarını bulunduğu ortamlarda güvende hissetmeleri için yeterlidir.