Item image

Draeger Safety Korunma Teknolojileri A.Ş. - Ankara Şubesi

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 18:30
Salı:
08:30 - 18:30
Çarşamba:
08:30 - 18:30
Perşembe:
08:30 - 18:30
Cuma:
08:30 - 18:30
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı

Draeger Safety Korunma Teknolojileri Ltd. Şti., nesiller boyu madenciler hayatlarını korumak için kaliteli ürünler konusunda güvenilen marka olmuştur. Dräger teknolojisi günlük işlem güvenliği için solunum koruma ve gaz algılamadan acil durumlar için bağımsız ferdi kurtarıcılar ve sığınaklara kadar madencilik güvenliğini geliştiren entegre güvenlik konseptini kapsar.

Ürün Çözümlerimiz
– Gaz Algılama: Dräger bugün 500 farklı gazın algılanabilmesini sağlayan en kapsamlı gaz algılama cihazları portföyüne sahiptir.
– Kişisel Koruyucu Donanım: En basit solunum koruyucu maskelerden en karmaşık kapalı devre solunum cihaz ve hava hatlı sistemlere (SCBA) kadar, birbirinden farklı pek çok ürünümüz hayatınızı korur ve güvenli, temiz hava solumanızı sağlar.
– Servis ve Bakım: Dräger satışını yapmakta olduğu tüm ürünler için satış sonrası bakım-onarım ve kalibrasyon hizmeti vermektedir.
– Acil Durumlar İçin Hazırlık ve Planlama: Madenlerde görev yapan tahlisiye ekipleri “Drägermen” olarak bilinirler. Çok az üretici.çalışmalarını kapalı alanlarda ve sert madencilik koşullarında koruma deneyimine sahiptir.
– Kurtarma Odaları: Etkili bir acil durum kaçış stratejisine duyulan ihtiyaç büyük önem taşır. Dräger bütün kaçış ihtiyaçlarınıza cevap verir.
– Alkol ve Uyuşturucu Madde Tespiti: Güvenli bir maden, sorumlu madencilerle var olabilir. Alkol ve uyuşturucu maddelerin etkisindeki madencilerin yaratacağı risk ile yaşamak mümkün değildir.