Item image

EBRO ARMATUREN Otomasyon Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 18:00
Salı:
08:30 - 18:00
Çarşamba:
08:30 - 18:00
Perşembe:
08:30 - 18:00
Cuma:
08:30 - 18:00
Cumartesi:
08:30 - 17:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

EBRO ARMATUREN Otomasyon Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti., 40 yılı aşkın aç-kapa ve kontrol vanaları dizayn, imalat ve satış tecrübesinden sonra, akış kontrol sistemlerinde dünya çapında liderliğe yol almaktayız. Alman disiplini, tecrübesi ve kalitesi ile gelişmiş imalat programımız geniş akışkan seçeneklerine uygundur. 1970’lerden başlayan seri imalatımız yenilikçi ve modern ürün programımızı oluşturmuştur.

Yenilikçi çözümler sunuyoruz: Müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri Ar-Ge departmanımızda ürün modifikasyonu ve yenilikler olarak ortaya çıkmaktadır. Geniş alanda ve çeşitlilikteki ürün gamımızda katı, sıvı, gaz tüm akışkanlar için akışkan kontrol ekipmanı ve aktüatör cihazı imalatı ve satışı yapmaktayız. Mekanik veya kimyasal akışkanlar, yüksek basınç veya vakum, yüksek sıcaklık veya kreyojenik gibi en zor çalışma şartlarında çözümlerimiz mevcuttur.

CAD CAM destekli modelleme ile dizayn edilen ekipmanlarımız hassas CNC ve işleme merkezlerinde imal edilir, mikron seviyesinde hassasiyetli Robotik kontrol ekipmanları ile imalat ve montaj denetlenmektedir. Bu teknik yoğunluğun sonucunda ürünlerimiz onlarca kalite, test ve onay belgeleri ile sertifikalandırılmıştır.

Ürünlerimiz
– Kauçuk Contalı Kelebek Vanalar
– PTFE Contalı Vanalar
– Yüksek Performans Vanalar
– Aktuatör Teknolojisi
– Özel Uygulama Vanaları
– Bıçaklı Sürgülü Vanalar
– Çek Vanalar
– Küresel Vanalar
– Pinç Vanalar
– Diyafram Vanalar
– Kompanzatörler