Item image

Engeotek Geosentetik Çözüm ve Çevre Tek. San. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:30
Salı:
09:00 - 18:30
Çarşamba:
09:00 - 18:30
Perşembe:
09:00 - 18:30
Cuma:
09:00 - 18:30
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Engeotek Geosentetik Çözüm ve Çevre Tek. San. Tic. Ltd. Şti.; 1986 yılından bu güne Engin İzolasyon bünyesinde yapılarda su yalıtımı konusunda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimine, 1996 yılından bu yana çevresel projelerde edindiğimiz Geosentetik ürün uygulama, çözüm, bilgi ve tecrübesini de ekleyerek kurulmuştur.

Geride bıraktığımız 29 yılda, 24.000.000 m²’ yi aşkın izolasyon tecrübesi ve 10.000.000 m²’ yi aşkın Atık-Çözelti Depolama ve Baraj Sahası uygulamalarında uzman kadromuz ile verdiğimiz her hizmeti doğru,zamanında ve müşteri beklentilerinin ötesinde bir performans ile yürütmekteyiz.

Sizin için;

• Projenin başarılı ve sizin için faydalı sonuçlanması amacıyla; Doğru Teşhis, Doğru Ürün, Doğru Uygulama bileşenlerinin her birinin önemini bilerek çalışırız.

• Yaptığımız her işte çevre ve insan bilincine göre hareket ederek, pazar ihtiyaçlarına göre en yeni teknolojiye sahip ürünleri takip eder, ürün gamımızı ve hizmetlerimizi sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürekli geliştiririz.

•  Projelendirme aşamasından işin teslimine kadar her aşamada kaliteden ödün vermeden,eksiksiz hizmet veririz.

• Yapı yalıtımı ve çevresel alanda edindiğimiz çeşitli teknik bilgi ve saha tecrübemiz ile çözümsüz gibi görünen detaylarınızı standartlara uygun olarak çözeriz.

Uygulamalarımız; Heap Leach Sahaları, Katı Atık Depolama Sahaları, Maden Atıkları Depolama Sahaları, Çözelti Madenciliği Depolama Sahaları, Tüneller, Havuzlar, Arıtma Tesisleri, Sulama Kanalları, Tank Altı Uygulamaları, Balık Yetiştiriciliği Havuzları, Yapay Gölet Uygulamaları, Dolgu ve Zemin İyileştirme, İstinat Yapıları, Kanal ve Kanalizasyon Uygulamaları, Erozyon Kontrolü, HDPE ve PVC Boru Montaj ve Uygulamaları.

Ürünlerimiz; Geomembran(HDPE, LLDPE, VFPE, PVC, PP), Leak Location Geomembran, Geosentetik Kil Membran(GCL), Örgüsüz Geotekstil(PES, PP), Örgülü Geotekstil, Drenaj Neti ve Geokompozitleri, Erozyon ve Boşaltım Matları, Beton Koruma Gömlekleri, Geogrid ve Zemin Güçlendirme Malzemeleri, Gabionlar HDPE ve PVC Drenaj BorularıUygulamaları, Dolgu ve Zemin İyileştirme, İstinat Yapıları, Kanal ve Kanalizasyon Uygulamaları, Erozyon Kontrolü, HDPE ve PVC Boru Montaj ve Uygulamaları