Item image

Erba Mühendislik Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:00 - 18:30
Salı:
08:00 - 18:30
Çarşamba:
08:00 - 18:30
Perşembe:
08:00 - 18:30
Cuma:
08:00 - 18:30
Cumartesi:
08:00 - 18:00
Pazar:
08:00 - 18:00
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

1989 yılında kurulan Erba Mühendislik Makina San. Tic. Ltd. Şti. geçen yıllar içerisinde, yüzey işlem makineleri ve işlem malzemeleri alanında üretim alanı ve ürün çeşidini arttırarak dünyanın sayılı firmalarından birisi, Türkiye’nin ise en büyük üretim tesisine ve en geniş ürün çeşidine sahip firması olmuştur.

ISO-9001 kalite yönetim sistemine ve TSEK kalite belgesine sahip firmamız TSE-EN CE direktiflerine uygun makineler üretmektedir. Sürekli Ar-Ge çalışmaları yapan sağlam teknik alt yapısı ve tecrübeli çalışanları ile sayısız makine ve yüzey işlem proses geliştirmiş firmamız bunları başta ABD, Kanada, Almanya, Fransa, İngiltere, İsveç, Hollanda, Çin, Singapur, Avustralya gibi gelişmiş ülkelere ihraç etmektedir. Erba yüzey işlem makine ve ekipmanları dünyanın pek çok ülkesinde bulunan bayilerimizin sorumluluk bölgelerinde yaptıkları satışlarla 60’ın üzerinde ülkede ve sektörlerinin en büyük kuruluşlarında başarıyla çalışmaktadır.Firmamız ürün çeşitliliği ve kalitesi yanında sarf malzemesi çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile de piyasada sağlam bir yer edinmenin gururunu yaşamaktadır.

Firmamız; tecrübe ve altyapısına güvenerek,kendi sektöründe ülke sanayisinin her alanına katkısını arttırmak,yeni istihdamlar yaratmak, kaliteli makineleri ve hizmeti ile ihracatını daha da arttırarak ülkemizin adını dünyada başarıyla temsil etmeyi amaç edinmiştir.