Item image

Famak Fatih Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:00 - 18:30
Salı:
08:00 - 18:30
Çarşamba:
08:00 - 18:30
Perşembe:
08:00 - 18:30
Cuma:
08:00 - 18:30
Cumartesi:
08:00 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Famak Fatih Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti., maden makineleri konusunda alanında öncü kuruluşlardan biridir. 1982 yılında kurulmuş olup 50 metrekarelik bir alandan başlayarak bugün 5500 metrekarelik bir alanda üretimini devam ettirmektedir. Üretim teknolojisini ve kapasitesini her geçen gün arttıran firmamız ARGE çalışmalarında yatırımlarını büyütmüştür. Ağır maden makineleri konusunda kaliteyi ucuza üretmeyi hedef almıştır. Yurt içinde müşteri portföyünü her geçen gün arttıran firmamız Asya, Afrika kıtaları ağırlıklı olmak üzere makine ve anahtar teslimi tesis kurulumu da yapmaktadır.

Değirmen
Değirmen konsantre cevher üretimi için kullanılan bir ekipmandır. Makine içerisine kırıcı içerisinden kırılmış olan cevher beslendikten sonra değirmen içerisinde bulunan çelik miller ve astar arasında kırılmış (öğütülmüş) olur. Ürün şaseli olarak üretilmektedir. Dönen parçalar temaslara karşı güvenlik muhafazaları ile kapatılmıştır. Standart makine rengi Turkuaz mavisi olup tercihe göre değişiklik yapılabilmektedir. D

Mikronize Elek
Mikronize elek konsantre cevher üretimi için kullanılan bir makinedir. Makine üzerinde bulunan elekler toz ve çamuru eleme işlemine tabi tutar bu sayede masalara gönderilecek cevher büyüklüğü belirlenmiş olur. Ayrıca değirmen önüne konulduğunda değirmen öğütme kapasitesini arttır. Makine üzerine takılan elekler müşteri tercihine göre belirlenir. Makinemizde demir kafesli poliüretan elekler kullanılmaktadır. Ürün şaseli olarak üretilmektedir. Dönen parçalar temaslara karşı güvenlik muhafazaları ile kapatılmıştır. Standart makine rengi Turkuaz mavisi olup tercihe göre değişiklik yapılabilmektedir.