Item image

Geomatics Harita Mühendislik ve Müşavirlik Ltd. Şti. - İstanbul Şubesi

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:30
Salı:
09:00 - 18:30
Çarşamba:
09:00 - 18:30
Perşembe:
09:00 - 18:30
Cuma:
09:00 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Geomatics Harita Mühendislik ve Müşavirlik Ltd. Şti., 1996 yılında kurulmuş ve faaliyet süresince GPS/GNSS uydu teknolojileri, Sabit İstasyon, CBS Ürünleri, Aksesuar, Nivo ve Total Station ölçü aletleri Satış ve Servis Hizmetleri ile mühendislik projeleri, coğrafi bilgi sistemi çalışmaları gerçekleştirmektedir. Genel Müdürlük binamız Ankara’da olup, İstanbul, İzmir ve Diyarbakır’da Bölge Müdürlüklerimiz ve 50 kişiye yakın tecrübeli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en son teknolojiyi makul ücretlerle sunmaktayız.

Firmamız sadece teknik cihazlar tedarik etmeyip ayrıca; tecrübelerini müşterilerine aktarmakta, gerektiğinde danışmanlık yapmakta ve projeye uygun yazılım / donanım çözümleri sunmaktadır. Örneğin Türkiye’de geliştirdiğimiz yerli Mobil Arazi Veri Toplama yazılımımız ile CBS veri toplama ve DGPS / GNSS entegrasyonunda ilkleri gerçekleştirdik ve Türkiye’deki CBS veri toplamaların çoğunluğunda Kurum ve Firmaların tercihi olduk. Büyük veri toplama projelerinde son 4 yıldır yazılımımız ve donanımlarımız kendini ispatlamıştır.

Firmamız, Harita, İnşaat ve diğer mühendislik sektörlerinde kullanılan ileri teknoloji teknik cihazlardan Trimble’ın (Amerika) Spectra Precision, Ashtech, Seco markaları ile Mitac’ın (Taiwan) Magellan ve Mio marka ürünlerinin Türkiye Tek Yetkili Temsilcisidir. Temsilcisi olduğumuz ve ürettiğimiz geniş ürün yelpazesi ile farklı sektörlere hizmet vermekteyiz. Harita, inşaat, maden, jeoloji, orman, tarım, denizcilik, arkeoloji, enerji sektörleri ile Kamu Kurumları ve Güvenlik Güçleri çalıştığımız başlıca sektörlerdir.

Geomatics Group Devlet destekli Çok Amaçlı Multikopter İnsansız Hava Aracı projesi için Üniversite Sanayi işbirliği çerçevesinde TEKNOMER Teknoloji Şirketi’ni akademisyenler ile birlikte kurmuştur. Böylece Yerli Malı İnsansız Hava Aracı üretim, satış ve proje hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda firmamız elinden geldiğince yerli yazılım, yerli üretim için gayret içerisindedir. Bu çabalarımız sayesinde diğer emsal firmalardan farklı olduğumuzu her zaman göstermekteyiz.