Item image

Gökser Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 18:30
Salı:
08:30 - 18:30
Çarşamba:
08:30 - 18:30
Perşembe:
08:30 - 18:30
Cuma:
08:30 - 18:30
Cumartesi:
08:30 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Gökser Makina San. Tic. Ltd. Şti., 1987’den beri flexible hortum, endüstriyel hortum, flexible hava kanalı, silikonlu hortum, fantüp, talaş emme hortumu toz emiş hortumu imalatı yapmaktadır.

Torba Tipi Düz Fantüp
Aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklı, antistatik ve alev yürümez özelliktedir. Fermuarlı ve fermuarsız tiplerde, üstün esnekliğe sahip PVC kaplı kumaşlarımız sayesinde fantüplerimiz katlanarak kolaylıkla taşıma imkanı bulunmaktadır.

Spiralli Fantüp
Yeraltı madenlerinde, del-patlat tip tünellerde yer altı şartlarına karşı dayanıklılığı sayesinde dıştan çelik spiral takviyeli fantüplerimiz yaygın olarak kullanılmaktadır. TECHNICONNECT fantüplerimiz sayesinde tünel ve madenlerdeki dönüşlerde ve eğimlerde katlanma problemi olmadığı için basınç kaybı en alt seviyede tutulur. Çok çeşitli askı aksesuarları, bağlantı ve ekleme aparatları sayesinde kolay montaj avantajı sunmaktadır. Aşağıdaki karakterlerinden dolayı PVC hortumlar halen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir:
– Pahallı Değil
– Esnek Malzeme
– Kimyasal Dayanıklılık (özellikle asit ve baz)

Hortumun kullanılacağı alan bir makine üzerinde veya endüstriyel uygulamada; gıda, ilaç, sağlık vb.. Hassas aplikasyonlar yoksa ve maliyet oldukça önemliyse en uygun çözüm PVC hortum olarak görülmektedir. PVC hortumlar endüstriyel hortumların atasıdır ve halen oldukça fazla kullanım alanına sahiptirler. Esneme özellikleri oldukça fazladır ve ilk yatırım maliyeti de oldukça düşüktür.