Item image

Haktaş Madencilik İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:00
Salı:
09:00 - 18:00
Çarşamba:
09:00 - 18:00
Perşembe:
09:00 - 18:00
Cuma:
09:00 - 18:00
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Şirket Yetkilisi Misiniz?

Agrega imalatı konusunda “Haktaş Madencilik San. Tic. Ltd. Şti.” çatısı altında bir araya gelen personel kadrosu olarak ürünlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duymaktayız. Bu çalışmalarımıza yılların bize vermiş olduğu tecrübesi ile üretim ve hizmet kapasitemizi üst düzeyde tutarak en iyi şekilde değerlendireceğimiz inancına sahibiz.

Taş ürünleri enstitüsü, gelişen dünya platformunda insanların yapı ve çevre düzenlemeleri için en önemli unsurdur. Zamanla kullanılan yapı elemanlarının yeri her geçen gün değişmektedir. Gelişen yeni teknoloji farklı yapı kimyasalları ortaya koysa bile; taş ürünleri- Agrega inşaat, altyapı, kanalizasyon, asfalt yapımı, çevre düzenleme, park, bahçe düzenlemeleri, beton yapımı ve bir çoğunu daha sayabileceğimiz inşa, yapı malzemeleri arasında vazgeçilemeyecek elemanlardır. Bu yüzdendir ki insan ihtiyacına vermiş olduğumuz bu hizmetten ötürü HAKTAŞ MADENCİLİK olarak mutlu ve sevinçliyiz.

HAKTAŞ MADENCİLİK senelik üretmiş olduğu üç milyon ton taş ürünü, çalışan kaliteli personeli, makine parkı ve vermiş olduğu hizmetten dolayı bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder. Size kaliteyi, güveni, gerçek iş anlayışını ve her şeyden önemlisi sorunsuz bir hizmeti sunabilmek için elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz.

Şirketimiz İstanbul’un Avrupa yakasında Cebeci Bölgesinde kurulu olarak faaliyetini sürdürmektedir. Geçen zamana karşı her gün yenilenen, farklı çözümlere açık ve samimi bir işbirliği içinde olacağınız firmamızı ziyaret etmenizi öneririz.