Item image

HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. - Diyarbakır Bölge Müdürlüğü

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 -18:30
Salı:
09:00 -18:30
Çarşamba:
09:00 -18:30
Perşembe:
09:00 -18:30
Cuma:
09:00 -18:30
Cumartesi:
09:00 -18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi

HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. Hyundai İş Makinaları Türkiye Distribütörlüğü’nü Türkiye çapında 40 dan fazla noktada, yaygın satış ofisleri ve servis istasyonları ile 1993 yılından beri yürütüyor. HMF; Türkiye temsilciliği üstlendiği ve 1997 yılında DNV tarafından ISO 14001 ile sertifikalandırılan Hyundai İş Makinaları Grubu ile Türkiye pazarında ekskavatör, yükleyiciler ve forkliftler ile söz sahibi olan bir şirkettir. Adet satış rakamları, tesis olanakları ve pazarlama politikaları konularında gösterdiği üstün performansı sayesinde, 2004 – 2007 yılları arasında üst üste 4 defa Hyundai tarafından “Dünya’da Yılın En Başarılı Distribütörü” ödülüne layık görülen HMF Makina, 2010-2011-2012-2013 yılları arasında da ‘’Mükemmel distribütör’’ ödülüne, 2011 ve 2012 yılında ise Hyundai tarafından forklift kategorisinde ‘’En İyi Distribütör’’ ödülüne, 2006 ve 2012 Yılında da Atlet tarafından “Dünyanın En İyi Distribütörü” ödülüne layık görülmüştür.

HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. Hyundai marka paletli ekskavatör, lastikli ekskavatör, lastikli yükleyici, silindirler ve mini yükleyicilerin yanı sıra 2003 yılından bu yana Hyundai marka LPG, akülü ve dizel forkliftleri ile en yeni endüstriyel ürünleri ürün gamında bulundurmaktadır. 1.5 tondan 120 tona kadar paletli ekskavatörler, 5.5tondan 21 tona kadar lastikli ekskavatörler, 9.8 tondan 33.4 tona kadar lastikli yükleyiciler, 2.7 tondan 3.3 tona kadar skid steer loaderler, 7 tondan 14 tona kadar toprak silindirleri ve 2.5 tondan 3 tona kadar olan yama silindirleri de HMF Makina ürün gamında bulunmaktadır. HMF tarafından Türkiye pazarına sunulan Hyundai Forkliftlerin ürün grubunu; 1.5 – 25 ton arası dizel forkliftler, 1.5 – 5 ton arası LPG’li forkliftler ile 1.5 – 5 ton arası akülü forkliftler oluşturmaktadır.

Bugün Türkiye’de satılan her 4 lastikli ekskavatörden biri Hyundai markasını taşıyor. Hyundai, Türkiye ekskavatör pazarında en çok tercih edilen marka olarak lider konumda yer alıyor. Hyundai özellikle düşük bakım giderleri ve bol yedek parça özelliği sayesinde sektörün en çok tercih edilen markasıdır. HMF Makina aynı zamanda Hyundai marka toprak ve yama silindirlerini de müşterilerinin hizmetine sunmuştur. HMF’nin ürün çeşitleri ve markaları arasında; Hyundai iş makinaları ve Hyundai Endüstriyel ürünlerin yanı sıra Atlet marka depo içi ekipmanlar, Airo Personel yükselticiler ve iş makinalarında kullanılan D&A kırıcılar bulunuyor. Kore’nin önde gelen hidrolik kırıcı markası D&A’in distribütörlüğünü 2011 yılı itibariyle üstlenen HMF, ürün gamına eklenen kırıcı markası ile kalite ve güveni bir arada sunuyor. Ayrıca kentsel dönüşümde önem kazanan yıkım ataşmanları içinde Avrupa’nın önde gelen yıkım ataşmanı üreticisi Mantovanibenne ürünleri HMF güvencesi ile tüm Türkiye’de pazara sunulmuştur. Ülkemizde son yıllarda gerçekleştirilen; yol, baraj, havalimanı, köprü, konut gibi 24 saat devam eden projelerde kullanılmak üzere Amerika Birleşik devletlerinde üretilen ve tüm dünya’da kalitesi ve güvenilirliği ile bilinen Wanco ışık kuleleri de 2013 yılı itibariyle HMF bünyesinde HMF’nin tüm Türkiye’deki yaygın satış ve servis ağı ile müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

HMF makina ürün gamına 2015 yılında eklenen Alman menşei’li Kramer markası ise hem tarım hem de inşaat firmaları tarafından tercih edilen mini lastikli yükleyici, teleskobik lastikli yükleyici ve telehandler ürünleri ile sektörde adından söz ettirmektedir.

HMF Makina, 1958 yılında İsveç’te kurulan ve 2004 yılından bu yana temsil ettiği Atlet tarafından 2006 ve 2012 yıllarında “Dünyanın En İyi Distribütörü” ödülüne layık görülmüştür. Atlet markasının ürün gamı arasında; elektrikli transpaletler, elektrikli istif makinaları, reach truck, dört yönlü reach truck, telereach truck, raf arası istif aracı, alçak ve yüksek seviye sipariş hazırlama araçları yer alıyor. HMF, ergonomi ve kullanım kolaylığı sunan Atlet ürünleriyle güvenli servis ve bakım hizmetleri sağlayarak müşterilerinin depo içi ekipman karlılığını artırmayı amaçlıyor.

HMF Makina, Personel yükseltici platform alanında uzman, 30 yıllık üretici kimliğine sahip, İtalyan Airo markasının 2013 yılı itibariyle distribütörlüğünü sürdürmektedir. Airo personel yükselticiler ürün portföyü Makaslı (X serisi), eklemli (A serisi) ve Dikey (V serisi) modellerden oluşuyor. Dar-geniş alan fark etmeksizin her alan, bozuk-düzgün, rüzgarlı-rüzgarsız alanlarda kullanabileceğiniz bir Airo modeli her türlü ihtiyaç sahibine sesleniyor.