Item image

II. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı - Road2Tunnel

Çalışma Saatleri:
Çarşamba:
10:00 - 18:00
Perşembe:
10:00 - 18:00
Cuma:
10:00 - 17:00
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı – Road2Tunnel; 24-26 Mayıs 2017 tarihlerinde ANKARA ATO Congresium’da düzenlenecektir. Sektörel gelişmelerin ele alınacağı, bir yol inşaat projesinin ilgi paydaşları olan, uygulayıcı firmalar (proje, müteahhit, müşavir) ile mevcut teknolojiyi bir adım ileriye taşıyan yeni makine, malzeme, ekipman üretici, imalatçı ve tedarikçilerin bir araya getirilmesini hedefleyen ve bu sayede pek çok otorite tarafından ödüllendirilmiş projelerimizdeki bilgi paylaşımlarını gerçekleştirecek 2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, Ankara’da düzenlenecektir.

Fuar kapsamında, sektörde faaliyet gösteren tüm kişi ve kuruluşlara, sektörün ihtiyacı olan en son teknolojileri görme ve inceleme olanağı sunulacaktır. Fuar Düzenleme Kurulu olarak, kara ve demir yolları ile tünelcilik sektörünün içinde yer alan ulusal ve uluslararası, proje, müşavir ve müteahhit firmalar ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan uzman mühendisleri, üniversitelerden akademisyenleri, sektöre makine, malzeme ve ekipman sağlayan üretici, imalatçı ve tedarikçiler olmak üzere tüm tarafları kendilerine sunulan bu fırsatı değerlendirmeleri için fuarımıza davet ediyor, katılımlarını bekliyoruz.

Türkiye’nin her karışının ulaşılabilir kılınması için başlatılan karayolu hamlesi, bugün dünyanın ilgi ile takip ettiği ileri teknoloji ve kaynak gerektiren mega projelerin hayat geçirilmesiyle, ülkemizi sektörde birinci sıraya taşımıştır.

Bu motivasyon ile 26-28 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz, I. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarımıza katılan 28 kamu kurumu, 928 kamu personeli, 5226 ziyaretçi ve 151 firma, sektörel gelişmeleri yakından takip etme fırsatını bulmakla birlikte, ilk Fuarımızın inovasyon fikri Müteahhitler Locası B2B Platformu’nda gerçekleştirilen 78 iş görüşmesi yeni projelerin ilk birlikteliklerinin filizlenmesinde paydaş olmuşlardır.

Her gün gelişmekte olan ülkemizde, özellikle karayolu projelerinde önemi vurgulanan beş yapı “asma köprü”, “gergin eğik kablo askılı köprü”, “özel betonarme ve çelik köprü”, “viyadük ve tünel” ülkemizin dört bir yanını birbirine bağlamaktadır.

Dünya’nın merakla beklediği “Büyük İstanbul Tüneli”, “Çanakkale Köprüsü” gibi Mega Projeler, gelişen teknoloji sayesinde, çevreye en az zarar veren metotlarda ve üst düzey güvenlik önlemlerine sahip bir şekilde inşa edilebilmektedir.

II. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı - Road2Tunnel - Kayıt Formu