Item image

II. Uluslararası İş Makinaları Kongresi

Çalışma Saatleri:
Çarşamba:
09:00 - 21:00
Perşembe:
08:30 - 22:30
Cuma:
09:30 - 17:00
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

İMDER tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İş Makinaları Kongresi, 20-21 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul’da yüzlerce ulusal ve uluslararası katılımcı ile gerçekleştirilecektir. İş Makinaları Kongresi, İMDER tarafından organize edilmekte ve ülke çapında iş makinaları konusunda gerçekleştirilen en büyük organizasyon olma özelliğini taşımaktadır.

Hitap ettiği sektör açısından Türkiye’de eşi benzeri olmayan organizasyonun çalışmaları için Off-Highway Research Genel Müdürü David Phıllıps geçtiğimiz hafta Türkiye’ye geldiler. İMDER Yönetim Kurulu Başkanı Halil Tamer Öztoygar başkanlığında toplanan; kongre komite toplantısı kapsamında, organizasyonun Baş Danışmanı David Phıllıps, gelecek kongreye yönelik faaliyet önerilerinde bulundular. Kongre Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Divriş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Merih Özgen, Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Keskin ve Genel Sekreter Faruk Aksoy’un katıldığı toplantı sonrasında David Phillips ’e teşekkür hediyesi de takdim edildi.

“Sürdürülebilir Ol, Geleceği İnşa Et” sloganıyla yola çıkan iş makinaları kongresinin 20 ülkeden 900 katılımcıya ev sahipliği yapması bekleniyor. Kongre katılımcıları, ayrıca kongreye paralel olarak düzenlenecek olan oturumlarda iş dünyasından çok sayıda orta ve üst düzey yöneticiyi tanıma ve müzakere imkanını bulacaklardır. İş makinaları alanındaki karar vericilere, özel sektör yatırımcılarına ve sektöründe mal-hizmet sunanlara yararlı olması amaçlanan Türkiye 2.Uluslararası İş Makinaları Kongresi’ne şimdiden büyük ilgi gösterilmektedir.