Item image

II. Yığın Malzeme Taşıma ve Depolama Forumu

Çalışma Saatleri:
Perşembe:
08:30 - 17:00
Cuma:
08:30 - 17:00
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

2. Yığın Malzeme Taşıma ve Depolama Forumu; Dökme Malzeme Yönetimi Derneği (DMY) tarafından 25-26 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir.

Dökme Malzeme Forumu Türkiye 2017, Dökme Malzeme sektörlerinde faaliyet gösteren tüm iş kollarından gelen karar vericiler ile buluşma imkanı sunuyor. Bu sayede katılımcılar tedarikçiler ile buluşacak, yeni ürünler keşfederek yeni iş ilişkileri kurma şansı yakalayacaklar. Gelin siz de bu fırsatı firmanızın ürünlerini, uzmanlığını ve hizmetlerini tanıtmak için kullanın.

Neden siz de iş ortaklarından biri olarak bu forumda yer almalısınız?
Üst düzey karar vericilerin pek çoğu İstanbul’da düzenlenen Dökme Malzeme Türkiye Forumuna katılıyor. Söz konusu katılımcılar dünyanın her yerinden Dökme Malzeme sektörlerine büyük ilgi duyan, profesyonel girişimcilerden oluşuyor. Hedefleri ise Türkiye piyasası ve bu endüstriyel merkezden Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya açılmak. Sunduğunuz hizmetleri vitrine çıkararak sizler de bizim ortağımız olacaksınız. Bizler ise alıcıları etkilemenize ve Türkiye’deki bağlantılarınızı ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacağız.

Piyasaya Yeni Ürünler ve Hizmetler Sunun
Forumu yeni gelişmeler, ürünler veya hizmetleri piyasa sürmek için bir platform olarak kullanın ve yalnızca Türkiye’de değil, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Mısır ve Ürdün’de de ürünlerinize ve markanıza dikkatleri toplayın. Temsilcilerin ve medyanın da katılımıyla, hizmet ve ürünlerinizin prim yapmaması ve ortaklarınızı, müşterilerinizi ve rakiplerinizi etkilememesi mümkün değil.

Türkiye’deki tedarik zincirine siz de dahil olun
Sergileme, Türkiye’de Dökme Malzeme sektörüne girmenin en etkili ve zaman açısından en etkin yollarından birisi. Bir yandan yeni ve nitelikli bir veri tabanına erişim sağlarken, diğer yandan Mühendislik, Tedarik ve İnşaat alanında faaliyet gösteren yerel firmalar, teçhizat imalatçıları, kamu hizmet kuruluşları ve hükümet kuruluşlarını araştırmak ve onlarla bağlantı kurmak için mükemmel bir fırsat. Pazarlama ekibimiz sizlere Türk iş kültürüne uyumlu bir içeriğin nasıl hazırlanacağı ve tedarik zincirine nasıl dahil olunacağı konusunda tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Müşteri Sadakati Oluşturun
Forumda kuracağınız yüz yüze irtibatlar sayesinde konumunuzu sağlamlaştırmanın yanı sıra müşteri sadakati de geliştireceksiniz.

Markanızın Konumunu Belirleyin
Dökme malzeme/taşıma konusunda bölgenin önde gelen etkinliklerden birisi olan bu forumda firmanızı vitrine çıkararak muhtemel veya mevcut müşterilerinizin gözlerinde markanızı güçlü bir piyasa lideri olarak gösterebilir, firmanızın gelişmekte olan piyasalardaki yetkinlikleri konusunda güçlü bir imaj oluşturabilirsiniz.

Medya ile İlişkiler Kurun
Forum & Fuar Türkiye ve Orta Doğu’dan ticari basın ve sektör gazetecilerinin desteği ile yürütülmektedir. Forum hakkında yapılacak haberlerde yer alma ve daha iyi ilişkiler kurma konusunda yakalayacağınız fırsatlar firmalarınızın başarısı için büyük önem arz etmektedir. Meslek Birlikleri de etkinliklerimizde önemli bir role sahip olup, sizlere ağ oluşturma konusunda mükemmel fırsatlar ve tanınırlık sağlayabilirler.

Yeni İş Ortaklıklarına Aracılık Edin
Müşterilerine daha ikna edici çözümler sunmak üzere daima heyecan verici yeni ortaklık fırsatları arayışında olan diğer sponsor ve temsilcilere gelecek olursak; forumumuz sizlere özenle seçilmiş imalatçı ve hizmet sağlayıcıları ile B2B Matchmaking (eşleştirme) platformu vasıtasıyla irtibat kurma ve muhtemel iş fırsatlarından istifade etme konusunda mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

Hangi Sektörler Katılım Göstermelidir
– Çimento Fabrikaları : Taş ocakları, açık depolama, kurutma ve ön harmanlama
– Limanlar : Yükleme ve boşaltma
– Taş Ocakları : Primer ve sekonder konveyörler
– Karayolları : Tünel açma, toprak taşıma
– Enerji Santralleri : Önharmanlama, açık boşaltma, depolama ve kurutma
– Şeker Fabrikaları : Ham şekerpancarı taşımacılığı
– Kağıt Fabrikaları : Devirme, doldurma, yıkama
– Demir Çelik Fabrikaları : Demir cevheri taşımacılığı, yüksek fırın yükleme, cüruf toplama
– Gübre Fabrikaları : Alçı taşı ve kireç fabrikaları
– Maden Sektörü : Kazı, Taşıma, Elleçleme, Depolama, Homojenleştirme ve Değerlendirme

I. Yığın Malzeme Taşıma ve Depolama Forumu - Sonuç Raporuİndirmek İçin Tıklayınız