Item image

INCOLAB Uluslararası Gözetme Servisleri A.Ş.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 18:30
Salı:
08:30 - 18:30
Çarşamba:
08:30 - 18:30
Perşembe:
08:30 - 18:30
Cuma:
08:30 - 18:30
Cumartesi:
08:30 - 18:00
Pazar:
08:30 - 18:00
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Şirketimiz 1995 yılında İstanbul, (Boğaziçi) Arnavutköy’de Limited şirket statüsünde kurulmuştur. 2005 yılında akreditasyon aşamalarını tamamlayarak TS EN ISO/IEC 17020 standardına göre Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiştir. 01.07.2013 tarihinden itibaren Anonim şirket statüsüne geçmiştir.

Incolab Uluslararası Gözetme Servisleri A.Ş. kurulduğu günden bu yana kesintisiz olarak Türkiye’nin tüm limanlarında ve gümrük sahalarında ithalat ve ihracat işlemlerinde kalite kontrol ve gözetme hizmetleri vermektedir.Türk Akreditasyon Kurumu tarafından ‘A Tipi Muayene Kuruluşu’ olarak akredite edilmiş bir firma olarak uluslararası gözetme hizmetini, bilimsel platformda dünya standartlarına uyumlu olarak sunabilen ender firmalardandır. Uzun yıllar boyunca kazanılan bilgi, tecrübe ve beceri birikimini müşterilerine çekinmeden aktarabilme özgüvenine sahip tek firmayız.

Kuruluşundan bugüne, Uluslararası Gözetme Hizmetini olması gerektiği şekilde, dünyada sürekli gelişen standardizasyona entegre olarak, bilimsel platformlarda en iyi mesleki teknik uygulamalarla gerçekleştiren bir firmayız. Bu yönümüzle yenilikçi rehberlik konusunda başarılı olmuş bir firmayız. Akılcı programlar ve yatırımları sayesinde her zaman, her yerde ve her koşul altında mutlak yararı ve etkinliği olan başarılı hizmetler sunabilen bir firma olduğunu kanıtlamış bir firmayız. Ülkemizde en etkin, en kapsamlı gerçek ve doyurucu gözetim hizmeti sunabilen belli başlı firmalardan biri olan Incolab. Yerli ve yabancı müşterilerinin üzerinde bıraktıkları “Uluslararası Güvenilirliğe Sahip Firma Markası” olma özelliğini korumak için sürekli iyileştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmetlerimiz
– Draft Survey Gözetimi
– Puantaj/Sayım Hizmetleri
– Gemi Ambar Kapak Sızdırmazlık Kontrolü
– Gemi Ambar Temizlik Kontrolü
– Gemi Kira Giriş / Çıkış Durum Sörveyi
– Gemilerde Yakıt Miktarı Tespiti
– Numune Alma, Hazırlanması
– Tahliye/Yükleme Nezareti
– Stok Saha Ölçümleri
– Kantar Gözetimi
– Gemi Ambarları Mühürleme, Mühür Sökme Sörveyi
– Konteyner Csc Gözetimi
– Radyasyon Kontrolü
– Asansörlerin Periyodik Kontrol Muayeneleri
– Yükleme Öncesi Uygunluk Gözetimi