İlan Logosu

İNS Makina Beton Santralleri İmalat Mad. İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:00 - 18:30
Salı:
08:00 - 18:30
Çarşamba:
08:00 - 18:30
Perşembe:
08:00 - 18:30
Cuma:
08:00 - 18:30
Cumartesi:
08:00 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

İNS Makina Beton Santralleri İmalat Mad. İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti., sabit ve mobil beton santralleri üretimi yapan ihracatçı firmalardandır. İmalatımız olan beton santrallerinde, müşterilerimize maksimum fayda ve memnuniyeti sağlayan ürünlerimizle, hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun ömürlü, dayanıklı ve yüksek performans sağlayan ürünlerimiz proje aşamasında en ince ayrıntıları düşünülen ve imalat aşamasında uygulanan, yüksek verimlilik ve performans sağlayan, muadillerine göre uzun süre kullanabileceğiniz, daha dayanıklı ürünlerdir. Civatalı olması nedeniyle nakliye ve taşımada sunduğu avantajlarla, müşterilerimizi de düşünen bir anlayışla özel üretim yapılmakta ve tercih edilmektedir. Ekstra özelliklerimizle bir çok yeniliği ve kaliteli ürünü sektöre kazandıran firmamız, ürüne özgü kullanım kolaylıkları, ekstra özellikleri, yedek parça ve bakım avantajları ile sizlere farklı beton santralleri sunmaktadır.

İNS MAKİNA İMALAT LTD.ŞTİ. ANKARA/Ostim Sanayi bölgesinde kurulmuştur. Sektörde 10 yıldır deneyimi olan firma ortaklarının sektörde bugüne kadar edindiği deneyim ve bilgiler çerçevesinde projesi, imalatı ve montajı firmamıza ait olan ürünlerle kalite, işçilik ve malzemeden taviz vermeden üretim yapmaktadır. Firmamız İNS, Beton santralleri sektöründe İNS MAKİNA markasıyla imalat yapan, ilk elden hizmet veren, yurt içi ve yurt dışı ürün satışı olan bir aile şirketidir.

Müşteri memnuniyeti ilkemiz olup, ihtiyaçlarınıza göre projelerle yanınızdayız. Siparişi alınan müşteri talebi projelendirilmek üzere titiz tasarım çalışmaları ile hassas çizimlere dönüştürülür. Üretim safhaları kaynaklı imalat, talaşlı imalat, boya ve otamasyon sistemi olmak üzere dört bölümden oluşmaktadır. Kaynaklı imalat, talaşlı imalat ve boya, konusunda uzman personel tarafından tamamlanır. Otomasyon sistemi bu alanda kendini ispatlamış olan SIEMENS otomasyon sistemi ile sağlanmaktadır. Siparişe alınan ürün tasarım, proje, imalat, sevk, montaj aşamalarını müteakip sizlere ulaştırılmaktadır. Tesislerimiz işletim aşamasında sizlere en iyi performansı verecek biçimde dizayn edilmiştir. Tesislerin yerleşim planı işletme alanı göz önünde bulundurularak en uygun şekilde yerleştirilmektedir. İhtiyacınız olabilecek yedek parça ve servis hizmeti de süratli bir şekilde yerine getirilmektedir.

İNS MAKİNA ürettiği Beton Santralleri modelleriyle her zaman yenilikçiliğe önem vermektedir. Üretici firma olarak hizmet veren firmamız,sektörün güçlü ve güvenilir markası olmak için çıktığı yolda ANKARA/Ostim’den yurt içine ve yurt dışına ürün göndermektedir. İnşaat Sanayi makinaları sektöründe iletişim, imalat, kalite, görüntü, işçilik, fiyat, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, çalışmalarını devamlı geliştiren ve sektöre yön veren firmalardandır.

Ürünlerimiz
– Sabit beton santralleri (35-60-100-120-150-180-240 m³/h kapasitelerde)
– Mobil beton santralleri (35-60-100-120-135-160 m³/h kapasitelerde)
– Kompakt beton santralleri (20-35-60-100-120 m³/h kapasitelerde)
– Portatif (kuru tip) beton santralleri (70-100-120 m³/h kapasitelerde)
– Mikserler (single shaft,Twin shaft,planet,pan)
– Single shaft mikserler (0,5-1-1,5-2 m³ kapasitelerde)
– Twin shaft mikserler (1-2-3-4-5-6 m³ kapasitelerde)
– Planet mikserler (0,5-1-1,5-2 m³ kapasitelerde)
– Pan mikserler (0,5-1-1,5-2 m³ kapasitelerde)
– Mekanik plant tesisleri
– Eleme yıkama tesisleri
– Paketleme tesisleri
– Tünel kalıpları