Item image

Jeoges Makina ve Sondaj Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 18:30
Salı:
08:30 - 18:30
Çarşamba:
08:30 - 18:30
Perşembe:
08:30 - 18:30
Cuma:
08:30 - 18:30
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Jeoges Makina ve Sondaj Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti., 2012 yılı başlarında Ankara’da kurulmuştur. Jeoges, kurulduğu günden bugüne kendini sürekli geliştirip, müşterilerine daima en iyisini sunmayı amaçlayarak yerli üretime olan güveni arttırmayı amaç edinmiştir. Jeoges Makina, aynı zamanda saha tecrübesini kullanarak, müşterilerine sahada çözüm ortağı olarak danışmanlık hizmeti de verebilmektedir.

Başlıca Faaliyet Alanları

• Wireline Sondaj Ekipmanları
• Havalı Sondaj Ekipmanları
• Konvansiyonel Sondaj Ekipmanları
• Makina yedek parça üretimi
• Sondaj Danışmanlığı

Jeoges Makina, özellikle maden sektörüne sondaj ekipmanlarında kullanılan ürünleri sunuyor. Jeoges Makina Satış ve Pazarlama Müdürü Erce Tümerk; “Elbette satış yapmak hedefimiz, biz de satış yapmayı önemsiyoruz ama bizde ticari hedefler ikinci planda gelir. Öncelik sorunu çözmek ve güven vermek, sonrasında satış kendiliğinden gelir” diyor.

2014 yılının ortalarında DEEPER elmaslı ürünlerin satışına başlayan Jeoges, müşterilerin sondaj koşullarına uygun elmaslı ürün arayışlarına da alternatif ürünler sunmayı amaçlamıştır. DEEPER elmaslı ürünler, çeşitliliğiyle her çapta ve her sondaj koşuluna uygun ürünü bünyesinde barındırır.

Jeoges Makina tarafından üretilen ve piyasaya sürülen B, N ve H çaplarında yeraltı sondaj ekipmanları kalitesi ve düşük maliyeti ile bir çok yerli ve yabancı müşterinin tercih sebebi olmaya başlamıştır.

İhracatının büyük bir kısmını Orta doğu ve Afrika’ya yapan Jeoges, Abu Dabi, Dubai, Irak, Ürdün, Katar, Rusya, Senegal, Gine ve Fransa gibi ülkelerde faaliyet gösteren maden şirketlerine ekipman ve danışmanlık hizmeti vermektedir.