Item image

K.M.G. İnşaat Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:00 - 18:30
Salı:
08:00 - 18:30
Çarşamba:
08:00 - 18:30
Perşembe:
08:00 - 18:30
Cuma:
08:00 - 18:30
Cumartesi:
08:00 - 18:30
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

1995 yılında faaliyete başlayan K.M.G. İnşaat Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.; taş kırma, eleme, yıkama tesisleri yedek parça alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız kendi alanında kat ettiği yol itibari ile ülkemizin taş ocaklarında ihtiyaç olabilecek her türlü kırıcı makinelerin yedek parça ihtiyaçlarına cevap vermek amacı ile çalışmalarını yurt içi ve yurt dışında başarı ile devam ettirmektedir.

Şirketlerin karlılık büyüme süreklilik şeklindeki hedeflerinden, ülkemizde büyük eksikliğini hisettiğimiz süreklilik boyutu, bizim büyük önceliklerimizin başındadır. Tüm bunların ötesinde dünyadaki yüksek yaşam kalitesi ürünlerinin ülkemiz insanının da hakkı olduğu inancından yola çıkarak, bu tür ürünlerin tüketiciye olabilecek en uygun fiyatlarla “sürekli kullanım” halinde sunulması da bizler için önemli bir değerdir.

Bir makinede bulunması gereken en önemli teknik özellik; gereç olarak yapımında kullanılan malzemelerin doğru seçilmiş olması ile, yeterli ve verimli olarak görevini yapmasını istenen yapısıyla da çok yakınından ilgilendirir. Yapılan bir imalatın veya kullanılan yedek parçaların kaliteli, uzun ömürlü ve hassas olması, ancak kullanılmayan yerinde ve uygun seçimi ile kalitesine bağlıdır. Firmamız kullanım amacına göre malzeme seçimi ile ilgili olarak fazla detaya inmeden ana doneleri belirtir.