Item image

Karma İnşaat Makina ve Dış Ticaret A.Ş.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 18:00
Salı:
08:30 - 18:00
Çarşamba:
08:30 - 18:00
Perşembe:
08:30 - 18:00
Cuma:
08:30 - 18:00
Cumartesi:
09:00 - 17:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Karma İnşaat Makina ve Dış Ticaret A.Ş., 1992 yılından bu yana inşaat makina sektöründe faaliyet göstermektedir. İnşaat ve makina konularında hizmet veren şirketimiz, kurulduğu günden bu yana kalite, güvenilirlik, dürüstlük ve müşterilerine hizmet değerlerine bağlılığın başarının anahtarı olduğu inancıyla hizmet vermektedir. Bu inançla hem altyapı hem de üstyapı konularında bir çok başarılı inşaat projelerine servis vermektedir. Hizmet verdiğimiz projeler Karma’nın tecrübe ve kabiliyetlerinin en iyi göstergesidir.

Kalite yönetim anlayışını, üretim ve montaja yayarak, hizmet ve servisde sıfır hata hedeflenmiştir. Bu doğrultuda makina sektöründeki müşteri taleplerine cevap vermek ve rekabet gücünü artırarak müşteri portföyünü geliştirmek ve sektörde kendine yer edinmektir.

Karma Makina’nın Türkiye’deki satış, pazarlama ve servis faaliyetlerini yürüttüğü İtalyan Comacchio firması, Avrupa’nın konusunda en geniş ürün yelpazesine sahip olan firmasıdır. Dünya’da 100 ün üzerinde ülkeye ihracat yapan Comacchio nun ürün gamını paletli ve kamyon üstü sondaj makinaları, mini kazık, ankraj, jet grouting makinaları, jeotermal delgi makinaları, tünel içi deliciler, ekskavatör üstü ataşmanlar vs.. oluşturmaktadır. 45 ten fazla ürün modelinin olduğu üretim gamının 14 modelini paletli sondaj makinaları, 5 ini ise kamyon üstü sondaj makinaları oluşturmaktadır. Comacchio sondaj makinaları isteğe göre wireline, havalı ters sirkülasyon (RC), veya sonik sondaj uygulamaları yapabilmektedirler.