Item image

KAYEN Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 18:00
Salı:
08:30 - 18:00
Çarşamba:
08:30 - 18:00
Perşembe:
08:30 - 18:00
Cuma:
08:30 - 18:00
Cumartesi:
08:30 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

KAYEN Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti., 2013 yılı başında Atlas Copco sondaj ekipmanları bölümünün Türkiye genelinde bayiliğini yapmak üzere kurulmuş ve saha operasyonlarında aktif olarak rol almış teknik uzmanların meydana getirdiği bir oluşumdur.

Kayen Sondaj 2014 yılı içerisinde bünyesine Dünya’nın önde gelen sondaj kimyasalları üreticisi olan A.B.D. menşeli Halliburton/BAROID-IDP ve yine Halliburton bünyesinde faaliyet gösteren FANN sondaj çamuru test ekipmanları firmalarının Türkiye yetkili distribütörülüğünü almış olup, maden arama sondajlarına ek olarak jeotermal ve petrol arama sondajlarına da ürün tedariğine başlamıştır.

Maden arama, jeotermal ve petrol arama firmaları ve sondaj müteahhitlerinden oluşan kayda değer bir müşteri portföyüne sahip olan Kayen sondaj, kaliteli ekipman tedariği ve müşteri odaklı operasyon anlayışıyla günden güne sondaj sektöründeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Kayen Sondaj “mesai saatleri” kavramına riayet etmeyen, tamamen esnek çalışma saatlerine sahip olan bir firmadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda 7/24 hiç bir kısıtlama olmadan aralıksız hizmet vermekte ve müşterilerini sahada yalnız bırakmamaktadır.

Kayen Sondaj, ana ürün gamını oluşturan Atlas Copco sondaj ekipmanları ve Baroid sondaj kimyasallarının yanı sıra yardımcı sondaj ekipmanları konusunda da geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sondaj operasyonunda ihtiyaç duyulan; karot sandıkları, boru anahtarları, tij ve karotiyer sehpaları, avadanlık malzemeler ve diğer yardımcı ekipmanlar konusunda müşteri taleplerini geri çevirmeden gerekli tüm ürünlerin tedariğini “Kaliteli ekipman/minimum fiyat” ilkesiyle sağlamaktadır.