Item image

Labris Madencilik ve San. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 18:30
Salı:
08:30 - 18:30
Çarşamba:
08:30 - 18:30
Perşembe:
08:30 - 18:30
Cuma:
08:30 - 18:30
Cumartesi:
08:30 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Labris Madencilik ve San. Ltd. Şti., 1995 yılında temsilci firma olarak Ankara’da kurulmuştur. Şu anda dünyanın birçok ülkesinde kendi konusunda lider olan firmaların temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır. Labris, faaliyet konularını, makine ve ekipman çeşitliliğini hızla arttırarak günümüzde Türkiye’nin öncü firmalarından birisi haline gelmiştir. Labris olarak hedefimiz, müşterilerimizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek, ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürünler sunarak, satış öncesi ve sonrası en iyi hizmeti vermek, sorunlarını en kısa zamanda ekonomik olarak çözmektir.

Yaklaşık 20 yıldır birçok ülkeden sektöründe lider makine ve ekipman tedarikçilerinin Türkiye’de temsilciliğini ve distribütörlüğünü yürütmektedir. Günümüzde tecrübeli, yenilikçi yönetimi ve kaliteli uzman kadrosuyla, konveyör bant sistemleri ve aksesuarları, proses tesisleri ve yer altı madenciliği ile ilgili geniş ürün gamı ile Türkiye’de tek firma durumundadır. Temel felsefemiz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek bunlara en kısa sürede, kaliteli, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmak ve satış sonrası desteğini en iyi şekilde, müşteri memnuniyeti prensibi ile sağlamaktır. Hedefimiz; genç ve dinamik ekibimizle, kalite, güvenilirlik ve dürüstlük çerçevesinde verilen hizmetin daima en iyisini sağlamaktır. 20 yıldır akıllara kazındığı gibi; BİZ SÖZ VERMEYİZ, ISPATLARIZ…

Ürünlerimiz
– Malzeme Transfer : Hafif, orta ve ağır hizmeti tip tüm bantlar için konveyör bant ekleme sistemleri, konveyör bant sıyırıcıları, merkezliyicileri ve diğer aksesuarları, konveyör bant tedariği, özel konveyör sistemleri dizayn ve tedariği, kauçuk ve seramik tambur kaplama, silo, şut ve bunker dizaynı ve kaplama sistemleri, akış kontrollü şut sistemleri, sıcak ve soğuk vulkanizasyon hizmetleri.
– Cevher Hazırlama : Kırma, eleme, sınıflandırma ekipmanları, öğütme ve ultra ince öğütme sistemleri, flotasyon, gravite ve diğer zenginleştirme ekipmanları, temel ve değerli metaller için hidrometalürjik proses ekipmanları, susuzlandırma çözümleri-tikiner, filtrepres, belt pres vb, sülfirik asit tesis ekipmanları, kurutma ve kalsinasyon fırınları, mühendislik, anahtar teslim tesisler.
– Yeraltı ve Tünel : Alev sızdırmaz elektrik ekipmanları, havalandırma sistemleri dizayn ve tedarik; fan, vantüp, yeraltı taşıma sistemleri; monoray, kulikar, shunting troley, baş lambaları ve ferdi oksijen kurtarma maskeleri, gaz ölçüm, personel ve ekipman takip sistemleri, full mekanize & yarı mekanize uzunayak sistemleri, yeraltı kömür ve metal madenciliği hazırlık ve üretim ekipmanları.