Item image

MADSER Patlayıcı Maddeler Madencilik San. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:30
Salı:
09:00 - 18:30
Çarşamba:
09:00 - 18:30
Perşembe:
09:00 - 18:30
Cuma:
09:00 - 18:30
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

MADSER Patlayıcı Maddeler Madencilik San. Tic. Ltd. Şti., deneyimli mühendisler tarafından 2012 yılında Ankara’da kurulmuştur. Uzman mühendis kadrosu ve imza attığı başarılı çalışmalarla tanınan bir mühendislik kuruluşudur. Kuruluşundan bu yana Türkiye’de ve yurt dışında önemli pek çok projeye patlayıcı madde temin etmiş ve mühendislik hizmeti sunmuştur.

MADSER, müşteri odaklı çalışma anlayışını ilke edinerek ihtiyaca yönelik patlatma tasarımı, patlatma hizmeti, patlayıcı madde temini, projelendirme, danışmanlık, titreşim ölçümü ve raporlama konularında hizmet vermektedir.

MADSER, sivil amaçlı patlayıcı madde sektöründe uzun yıllar deneyimli maden mühendisleri tarafından 2012 Yılında Ankara’da kurulmuştur. MADSER’in kurucuları bugüne değin sektörün gelişimine gönüllü hizmetler vermiş ve vermeye devam etmektedir. Gerçekleştirilen çalışmaların büyük bir bölümünü teknik hizmetler oluşturmaktadır. Sunulan bu teknik hizmetleri gelişen sektörün ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için profesyonel bir yapı altında toplama ihtiyacı doğmuştur. Bu anlamda Türkiye’de ilk kez patlatma sektöründe 2014 yılında BLAST CONSULT Markası oluşturulmuştur.

BLAST CONSULT, patlatma uygulamacılarının ihtiyaç duyduğu hedeflere yönelik çalışmalar yapan, ileri teknolojiyi uygulamacılar ile buluşturan uzman mühendislik ekibidir. BLAST CONSULT bir süredir yurtiçinde ve yurt dışında önemli projelere profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.