Item image

MANN+HUMMEL Filtre San. Ltd. Şti. - Merkez Ofis

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:00 - 18:30
Salı:
08:00 - 18:30
Çarşamba:
08:00 - 18:30
Perşembe:
08:00 - 18:30
Cuma:
08:00 - 18:30
Cumartesi:
08:00 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

MANN+HUMMEL Filtre San. Ltd. Şti.; 1000’den fazla araştırma ve geliştirme uzmanıyla ve saniyede 16’dan fazla filtre ürünleri üretimi ile, 75 yıldan beri etkileyici bir sicil ortaya koymaktadır. Kalite, hizmet ve inovasyonlar MANN+HUMMEL Grubunu, uluslararası otomotiv ve makine mühendisliği endüstrileri için seçkin bir geliştirme ortağı ve orijinal ekipman tedarikçisi yapmaktadır.

Net bir “Filtrasyonda Liderlik” vizyonuyla, tüm kıtalarda, 60’nin üzerinde işyerinde, yaklaşık 16,000 çalışan, 2014 yılında yaklaşık 2,8 milyar Euro tutarında toplam satış geliri sağlamıştır. Grubun ürün portföyü, otomotiv endüstrisi için pek çok entegre fonksiyona sahip plastik hava filtre sistemleri, emme manifoldu sistemleri, sıvı filtre sistemleri, kabin filtreleri ve silindir kapaklarıyla birlikte araç bakım ve onarımı için filtre elemanlarını da içermektedir. Şirketin, genel mühendislik, proses mühendisliği ve endüstriyel imalat sektörlerine yönelik ürün grubu endüstriyel filtreler, dizel motorlarda karbon emisyon seviyelerinin azaltılmasına yönelik bir dizi ürün, su filtrelemeye yönelik membran filtreler ile filtre sistemlerini içermektedir.

Hava Emiş Sistemleriher şekilde, her ölçüde
Hava filtresi elemanlarının genellikle olabildiğince küçük olması gerekir, ama aynı zamanda optimum filtrasyon performansını da sağlamalıdır. MANN+HUMMEL, hava filtresi elemanlarını esnek geometriyle tasarlamak suretiyle bu zorluğun üstesinden gelmiştir.

Bir başka MANN+HUMMEL yeniliği de tamamen sentetik filtre ortamı Micrograde N’dir. Ayırıcı özelliği, geleneksel selüloz ortamlara kıyasla, çok daha yüksek kir emme kapasitesine sahip olması ve büyük ölçüde iyileştirilmiş filtrasyon performansıdır ki böylece daha uzun süre hizmet verebilmekte ya da daha küçük bir alana kurulabilmektedir.

MANN+HUMMEL Hava Filtre Elemanlarıilk bakışta avantajlar
– Kompak tasarım
– Mevcut kurulum alanının optimum kullanımı
– Daha iyi toz tutma kapasitesi ve filtrasyon performansı için tamamen sentetik filtre ortamı `Micrograde N´
– `Her şekilde, her ölçüde´

Özel Ekipmanlarkompleks sorunlara ikna edici yanıtlar
İster yeni bir malzemenin davranışıyla ister proses optimizasyonu ya da malzeme geri kazanım optimizasyonu için yenilikçi prosedür geliştirmeleriyle ilgileniyor olun, belirli piyasa sorunlarının ve görev gereksinimlerinin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Potansiyel çözümleri simüle etmek ve geliştirmek için özel bilgisayar programları kullanmaktayız. Bu çözümler şirketin kendi test laboratuvarında dikkatli bir şekilde test edilmekte ve biz sizin ve müşterilerinizin umduğundan fazlasını bulacaklarından emin olana kadar geliştirilmektedir.