Item image

Mapek Makine ve Sanayi Ltd. Şti. - Merkez Ofis

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 18:00
Salı:
08:30 - 18:00
Çarşamba:
08:30 - 18:00
Perşembe:
08:30 - 18:00
Cuma:
08:30 - 18:00
Cumartesi:
08:30 - 17:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

1992 yılında kurulan “Mapek Makine ve Sanayi Ltd. Şti.” enerji ve sondaj sektöründe faaliyet göstermekte olup özellikle dünyanın önde gelen sondaj makine ve ekipmanlarını, elektrik üretim santrallerini ve santral borularını üreten firmaları Türkiye’de başarı ile temsil etmekte ve sondaj sektörüne servis ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sondajın ve enerji sektörünün hemen hemen bütün dallarında faaliyet gösteren “Mapek Makine” mesleki tecrübesi toplamda 173 yılı bulan yetişmiş kadrosu ile teknik danışmanlık, satış ve satış sonrası servis hizmeti vermektedir. Satmış olduğumuz makinelere en iyi hizmeti en kısa sürede vermek için Ankara ve Aydın’da yer alan depolarımızdaki yedek parça ve sondaj ekipman stoğumuz Türkiye’nin en büyük stoğudur.

Sondaj makinesi, sondaj ekipmanları, sondaj çamuru katkı maddeleri ve sondaj teknikleri, elektrik üretim santralleri ve santral boruları konusunda yurt içi ve yurtdışında teknik eğitim almış satış ve servis elemanlarımız sizlerin enerji ve sondaj ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek yeterliliktedir.

Boart Longyear sondaj makineleri ve sondaj ekipmanları satışının tek yetkili adresi olan Mapek Makine, bu konuda Türkiye genelinde teknik danışmanlık, satış ve satış sonrası servis hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. Boart Longyear, endüstride sondaj yapan, ürün sağlayan ve servis hizmeti veren tek entegre firmadır. Sondaj sanayisine vermiş olduğu sondaj hizmetinin yanı sıra, sondaj makinesi, sondaj ekipmanları ve servis hizmeti ile Boart Longyear maden arama ve üretim sondajı konusunda dünyanın en deneyimli firmasıdır. Sondaj teknolojilerinde devrim niteliğinde olan “Wireline” sistemini icat eden ve bu konuda tüm büyük yeniliklere imza atan Boart Longyear, yoğun Ar-Ge faaliyetleri ile geliştirmiş olduğu ürünleri öncelikle dünya üzerinde her koşulda çalışan 2500 makinesi ile kendi operasyonlarında denemektedir. Yapılan denemeler neticesinde sondaj teknolojisine öncülük edecek olan bu ürünler, dünya ile aynı zamanda Mapek Makine güvencesi ile Türkiye pazarına sunmaktadır.