Item image

Martin Engineering Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:00 - 18:30
Salı:
08:00 - 18:30
Çarşamba:
08:00 - 18:30
Perşembe:
08:00 - 18:30
Cuma:
08:00 - 18:30
Cumartesi:
08:00 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Şirket Yetkilisi Misiniz?

Martin Engineering Makina San. Tic. Ltd. Şti., dökme malzemelerin taşınmasını daha temiz, daha verimli ve daha güvenli hale getiren sistemlerin dünya lideri üreticisidir. 1944 yılında kurulan şirket, hızla büyüyerek 1970 yılında hava şoklarının, 1980 yılında bant sıyırıcılarının icadını gerçekleştirmiştir. Geliştirilen ilk ürün, Edwin Peterson tarafından patenti alınan Vibrolator Titreşimli Pnömatik Bilyeli Vibratördür ve bugün hala, ilk kullanım alanı olan dökme malzemelerin akışını desteklemede kullanılmaktadır. Başlangıcından bu yana, Martin Engineering kendini, dökme malzemelerin taşınmasında güvenlik, mükemmellik ve yeniliğe adamıştır. Martin yıllar boyunca, dökme malzemelerin taşınmasını daha temiz, daha güvenli ve daha verimli hale getirmek için yüzlerce ürün geliştirmiştir ve şu anda dünya çapında 134 patent ve ticari markayı elinde bulundurmaktadır.

Madencilik Sektörüne Çözümler
Martin Engineering ürünleri ve servisleri iki temel gruba ayrılır.
– Konveyör Ürünleri Grubu: Bantlı konveyörlerdeki kaçak maddeleri kontrol eden ve verimi artıran çözümler sunar. Bu grup, bant sıyırıcı sistemlerini, bant destek ünitelerini, bant kenarlıklarını, bant çalıştırma aygıtlarını ve toz önleme sistemlerini içerir. Özel tasarım sistemleri, hava takviyeli konveyörleri ve özel başlıklı şutları içerir.
– Akış Desteği Grubu: İşlem sırasında dökme malzeme artıklarından arındıran veya malzemenin hareketini kontrol altına alan ekipmanlardan oluşur. Bu grup, titreşim sistemleri, hava şoku sistemleri ve ilgili bileşenleri içerir. Ek olarak dökme malzeme taşıma endüstrilerine yönelik gerçekleştirilen servisler mevcuttur. Martin® ürünlerinin kurulumu ,düzenli bakımı ve silo temizleme servisi bunlardan birkaçıdır.

Uluslararası ağın kilit üyeleri aşağıdaki bayiler ve işletme ortaklarıdır:
– Martin Engineering USA.
– Martin Engineering GmbH, Walluf, Germany.
– Martin Engineering San. ve Tic. Ltd. Şti, Türkiye.
– Martin Engineering SARL, Colmar, France.
– Martin Engineering Limited, Nottingham, United Kingdom.
– Martin Engineering S. de R.L. de C.V., Chihuahua, Mexico.
– Martin Engineering Ltda., Campinas, Brazil.
– PT Martin Supra Engineering, Jakarta, Indonesia.
– Martin Engineering Japan, Ltd, Tokyo, Japan.
– Martin Engineering China, Kunshan, China.
– Martin Bulk Handling Solution, Pty. Ltd., Witbank, South Africa.
– Engineered Services and Supplies, Currumbin, Australia.
– Martin Engineering India.