Item image

Maxam-Anadolu Patlayıcı Maddeler Paz. Tic. ve Nak. A.Ş. - Malatya Şubesi

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:30
Salı:
09:00 - 18:30
Çarşamba:
09:00 - 18:30
Perşembe:
09:00 - 18:30
Cuma:
09:00 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Şirketimiz MAXAM-ANADOLU şahıs ve limited şirketlerimiz ile sivil patlayıcı sektöründe 19 yıldır sürdürdüğümüz deneyimimizin ve çalışma azmimizin 2009 yılında bir çatı altında toplanması ile kurulmuştur. 2010 yılında Avrupa Sivil Patlayıcı Sektörü lideri İspanyol MAXAM EUROPE SA ile kurulan ortaklığımız ürün çeşitliliğimizi arttırmış ve Dünya kalitesine sahip ürünleri Türkiye’de üretmemize ve pazarlamamıza yardımcı olmuştur.

Üretiminin yanında sektörün ihtiyacı olan her türlü patlatma hizmetini, sivil patlayıcı maddelerinin satışı, nakil işlemlerini de ehliyetli mühendis ve ateşçi personeliyle gerçekleştiren firmamız Müşterilerine ruhsat çıkarma işlemlerinden başlayarak, saha inceleme, gerekli patlayıcı miktarının tespiti, patlayıcıların sahaya nakli, patlatma hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve patlatma raporlarının sunulmasına kadar her türlü hizmet ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz ayrıca Sismik Patlatma Hizmetini ülkemizde sunan tek kuruluştur.

Şirketimiz, yerli piyasaya üretim ve satış yapmanın yanında sivil patlayıcı ürünlerinin ihracatını ve ithalatını da yapmaktadır. Böylelikle ülke ekonomisine sunduğu katkının yanında müşterilerinin geniş bir ürün yelpazesine kavuşmasını da sağlamaktadı.

Ayrıca; firmamızın İspanyol Maxam Firmasıyla ilimiz Malatya’da 2012 yılı itibariyle yeni yatırım projesini gerçekleştirmiştir. Yeni yatırımlarımızla birlikte mühendislik, inşaat ve madencilik sektörlerinde kullanılan ANFO, Nonel (Elektriksiz) Kapsül, yemlemeye duyarlı ve kapsüle duyarlı sivil patlayıcıların tamamı Malatya’da üretilmektedir. Yerli piyasaya ithalat yoluyla giren malzemeler yerli üretimle karşılanabilir hale gelmiştir. Böylece ülkemizin yurt dışına olan bağımlılığı önemli ölçüde azalmıştır.

Hedefimiz sektörümüzde yenilikler yaratan bir firma yaratmak, ülkemize ve bölgemize istihdam sağlayacak yeni projelere imza atarak firmamızı hak ettiği yere getirmektir.