Item image

MineRP Eurasia Madencilik Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:30
Salı:
09:00 - 18:30
Çarşamba:
09:00 - 18:30
Perşembe:
09:00 - 18:30
Cuma:
09:00 - 18:30
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

MineRP Eurasia Madencilik Tic. Ltd. Şti., madencilik endüstrisine sunmakta olduğu madencilik odaklı yenilikçi teknoloji entegrasyon sistemleri ile tüm maden operasyonlarının tek bir ortamdan bütünüyle kontrolünü sağlamayı mümkün hale getirmektedir. MineRP, 90’lı yıllardan günümüze kadar hizmet verdiği küresel madencilik endüstrisi içerisinde, teknoloji entegrasyonu ve kurumsal kaynak planlama ve yönetim sistemleri gereksinimlerini karşılamaya yönelik geliştirdiği özgün ve eşsiz çözümler ile Dünya madencilik teknoloji pazarında lider konuma gelmiştir. MineRP hizmet portföyü; küresel iş ağı, uluslararası iş ortakları, 5 farklı kıtada bulunan bölge ofisleri, donanımlı uzman personeli ve geliştirmekte olduğu kurumsal ve teknik yazılım çözümleri ile bugüne kadar tamamladığı sayısız proje ve uygulama ile tüm Dünya’da birçok maden şirketinin takdirini kazanmış, ihtiyaç ve gereksinimlerini bütünüyle karşılamıştır.

MineRP’ nin küresel iş stratejileri doğrultusunda, vermekte olduğu teknolojik çözümleri ve danışmanlık hizmetlerini yerinde ve daha etkin sağlayabilmek amacıyla, 2011 senesinde İstanbul’da MineRP Eurasia “Avrasya Bölge Ofisi”’ni açmıştır. MineRP Eurasia ofisinin başlıca stratejik hedefi Türkiye Cumhuriyeti merkez olmak üzere Doğu Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerini kapsayan bölge içerisinde MineRP hizmet ve çözümlerini müşterilerine tüm Dünya’da bilinen MineRP kalite ve performans standartlarından sapmadan bölgesel madencilik sektörüne sağlayabilmektir. Nitekim MineRP Eurasia Ofisi, kurulduğu günden bu yana geçen süre içerisinde uluslararası standartlarda kabul gören uzman mühendis kadrosu ve sahip olduğu teknolojik çözümler ile birçok önemli projeyi müşterilerinin haklı memnuniyetini kazanarak tamamlamıştır. MineRP kurumsal maden kaynak planlama ve yönetim çözümleri kapsamında geliştirdiği MineRP SpatialDB, SpatialAnalyzer, Pivotal Exporter, MineForms gibi eşsiz sistemler maden entegrasyonu teknolojisi alanında bir devrim niteliği taşımaktadır. MineRP’nin uzman ekibi tarafından geliştirilen bu ve diğer kurumsal yönetim sistemleri ile sadece maden planlama veya maden işletmesindeki diğer teknik ekip üyeleri değil tüm ilgili kişiler tarafından istenilen ölçüde bilgi ve 3 boyutlu görseller anlık olarak paylaşılabilmekte, analizi ve raporlanması mümkün hale gelmektedir.

MineRP, madencilik odaklı entegre iş sağlığı ve güvenliği (İSG) ve risk yönetim sistemleri alanında da Dünya’nın önde gelen bilişim şirketlerinden IBM ile stratejik ortaklık kararı almıştır. Bu anlaşma çerçevesinde MineRP’ nin sahip olduğu “G-Risk” sistem çözümleri MineRP & IBM işbirliği sayesinde, jeolojik arama faaliyetlerinden maden rehabilitasyon çalışmalarına uzanan maden değer zinciri (MVC) aşamaları dikkate alınarak maden şirketlerinin ihtiyaç duyduğu madencilik odaklı İSG ve risk yönetimi çözümleri, konumsal (spatial) entegrasyon gereksinimlerine cevap verebilecek şekilde geliştirilmektedir.

Geleneksel ERP sistemleri alanında küresel bir marka olan SAP ve diğer lider ERP sağlayıcıları ile benzer iş ortaklıkları konusunda adımlar atan MineRP, çok yakın bir gelecekte her ölçekten maden şirketinin rahatlıkla kullanabileceği “cloud hoisting” veri barındırma teknolojisini kullanarak ileri entegrasyon çözümlerini geniş bir yelpazede müşterileri ile buluşturmayı planlamaktadır.

MineRP yukarıda değinilen teknolojik yazılımların yanı sıra, müşterilerine teknik fizibilite çalışmaları, teknik ve ekonomik analiz ve denetimler, maden üretim planlama, uluslararası kodlara göre kaynak/rezerv bildirim raporları, maden arama ve geliştirme projeleri gibi birçok farklı konuda teknik danışmanlık hizmetini sunmaktadır.