Item image

OTKONSAŞ Otomatik Kontrol Sis. Üre. Taah. ve Tic. A.Ş.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:00
Salı:
09:00 - 18:00
Çarşamba:
09:00 - 18:00
Perşembe:
09:00 - 18:00
Cuma:
09:00 - 18:00
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

OTKONSAŞ Otomatik Kontrol Sistemleri Üre. Taah. ve Tic. A.Ş., 1986 yılında kurulmuş olup; temsilcisi olduğu üreticiler ve tecrübeli mühendis kadrosu ile ağır endüstriye hizmet vermeyi sürdürmektedir. Gerek temsil ettiği firmalara, gerekse yerel pazardaki müşterilerine karşı verdiği başarılı hizmetler ve geniş ürün portföyünün sağladığı avantajlarla, bugün pazarda özellikle aranan bir isim olmuştur. Ağır endüstrinin talep ettiği endüstriyel vanaların seçimi, tedariki ve devreye alımı Otkonsaş’ın birincil hedefi olup özellikle Enerji, Demir-Çelik, Maden, Petrol-Gaz, Petrokimya, Kimya, Boya gibi zorlu endüstri proseslerinde kendini göstermektedir.

Otkonsaş, kurulduğundan bu yana hem vana hem de aktuatör tedarik ettiğinden dolayı bu iki ürünün birbirine uygun bir şekilde akuplesi konusunda son derece tecrübelidir. Şirket bu hizmeti; tesiste var olan manuel vanaları aktuatörlü hale getirerek, ömrü dolan otomatik vananın yerine var olan aktuatöre uygun yeni vana seçimi yaparak, manuel vanayı otomatik hale getirirken ihtiyaç duyulabilecek pozisyoner, yön valfleri, switch box, I/P regülatör, filtre regülatör, volume booster gibi aktuatör üzerine monte edilmesi gereken aksesuarlar monte ederek sunmaktadır.

Geniş mühendis kadrosuna ile proje takip ve çözümlemesinde müşterilerini hızlı çözüme götürebilen Otkonsaş, çalışmakta olan tesislerin iyileştirmesinde olduğu gibi yeni yatırımlarda da yatırımcıların, mühendislik firmalarının ve müteahhitlerin çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir. Vana, aktuatör ve saha enstrümanları konularında son üç yılda Türkiye, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Türkî Cumhuriyetlerde çeşitli endüstriyel projeleri sonuçlandırmış durumdadır.