Item image

Sandvik Endüstriyel Mamüller San. ve Tic. A.Ş. - İstanbul Şubesi

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:00
Salı:
09:00 - 18:00
Çarşamba:
09:00 - 18:00
Perşembe:
09:00 - 18:00
Cuma:
09:00 - 18:00
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Sandvik Endüstriyel Mamüller San. ve Tic. A.Ş., Sandvik şirketinin Türkiye’deki temsilcisidir. Sandvik adı, son 150 yıldır müşterilerimiz için daha iyi çalışma ortamları sağlayan ürün ve hizmetlerin tasarlanması ve sunulmasıyla eş anlamlı olarak anılmaktadır.

Geniş ürün yelpazemiz ile dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz için en uygun çözümleri üretmek üzere, her alanda kalite, mükemmeliyet ve güvenilirlik sağlamak, bizim için esas olmuştur. Sandvik Madencilik, ilk çelik ürünlerden, üretilen makina ve ekipmana, bu geleneği halen korumaktadır.

Hem yüzey hem de yer altı uygulamalara yönelik sürekli geliştirilen ürün yelpazemiz, maden arama, delme, kaya kesme, kırma, eleme, yükleme – boşaltma ve malzeme nakil sistemleri dahil, kelimenin tam anlamıyla madencilik sürecinin her alanını kapsamaktadır. Arazinin durumu, madenden çıkarılacak malzemenin özelliği, zemin sertliği veya diğer koşullar ne olursa olsun, Sandvik Madencilik olarak her bir müşterimizin en yüksek verimlilik, güvenilirlik ve karlılık için en iyi ürünlerle buluşmasına odaklanmış bulunuyoruz.

Ürün geliştirme çalışmalarımıza ise inovasyonlar yön vermektedir. Otomasyon, çevresel etkiler ve malzeme işleme gibi alanlarda hızla ilerleyen Sandvik Madencilik, performansı artıran ve müşterilerimizin operasyonlarına değer katan teknolojileri yaratmak için dünyanın dört bir yanındaki kaynakları ve girdileri bir araya toplamaktadır.

En güçlü yanlarımızdan biri de satış öncesinde, satış sırasında ve satış sonrasındaki müşteri ilişkilerimizdir. Dünyanın en iyi Ar-Ge’sine sahip olduğumuz kanıtlanmış olmasına rağmen bu çalışmalarımızı, üretim aşamasında müşterilerimizden gelen geri bildirimlerle daha da güçlü hale getirmekteyiz.

150’den fazla ülkede aktif varlığa sahip olan bir şirket olarak, hem global madencilik dünyasının hem de bu dünyanın yerel düzeylerdeki olumlu yansımalarının ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir biçimde karşılamaktan da gurur duyuyoruz.

Proaktif ürün desteğimiz ve müşteri hizmetlerimiz, makina ve ekipmanlarınızın bakım, onarım ve servisi için daima uzman servis teknisyenlerimiz ve temsilcilerimiz ile, optimum ürün ömrü için gerçek Sandvik yedek parçalarının temin edilmesi de dahil her konuda hizmetinizdeyiz. Diğer bir ifadeyle, makina ve ekipmanlarınızın çalışır durumda olması ve faaliyetlerinizin kesintisiz devam etmesi için her zaman yanınızdayız.

Sandvik Madencilik çalışanlarına, makina ve ekipmanların çalıştırılması, bakım ve onarımlarının yapılması konularında her türlü iş güvenliği önlemlerine uyulması için eğitimler vermektedir. İş güvenliği Sandvik için her aşamada önemlidir. Ürünlerimizin tasarımından, makina ve ekipmanlarımızın çalışmasına ve hatta operatörlerin kullanımına kadar her aşamada iş güvenliği, öncelikli olan konumuzdur.

Sandvik’in kendini müşteriye adama, mükemmeliyeti arama ve geniş ürün yelpazesi ve uygulamalardaki tecrübelerini paylaşma gelenekleri, size daima yol gösteren, sizi destekleyen ve arkanızda duran bir ortağınız olduğu güvenini her zaman temin edecektir.