Item image

Seterm Teknik Hiz. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 18:00
Salı:
08:30 - 18:00
Çarşamba:
08:30 - 18:00
Perşembe:
08:30 - 18:00
Cuma:
08:30 - 18:00
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Seterm Teknik Hiz. Tic. Ltd. Şti., 2004’ten bugüne endüstriyel pompa ve vana uygulamaları konusunda endüstrinin çeşitli kolları ile çözüm odaklı çalışmaktadır. Ürün gamında, Almanya ve İsviçre imalatı endüstriyel ağır hizmet tipi pompalar ve özel imalat vanalar bulunmaktadır.

Bu konuda, sektöründe öncü firmalardan Düchting Pumpen (Yer Altı ve Açık Ocak Drenaj Pompaları), Emile Egger (Dik Milli Çamur Pompaları), Feluwa (Piston Diyafram Pompalar), Klaus Union (Manyetik Kavramalı Pompalar), Richter Chemie (PFA Kaplı Vanalar ve Pompalar), Ruhr Pumpen (Yüksek Debili Pompalar), Schroedahl (Minumum Akış Vanaları), Uhde Hpt (Plunger Tip Pompalar), Wernert Pumpen (PE Kaplı Kimyasal SlurryPompaları), Witte (Dişli Pompalar) ile çalışmaktadır.

Temsilcisi olduğumuz firmaların çalıştığı alanlar birbirinden ayrı olup, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yerinde incelemeleri yapıp en uygun ürünü sunmaktayız. Markalarımız kendi alanlarında uzmanlaşmış olup, mühendislerimiz ile birlikte en iyi hizmeti vermekteyiz. Firmamızı ön plana çıkaran kısım ise ekipmanları teslim ettikten sonra başlamaktadır; pompaların devreye alınması ve saha süpervizörlüğü gibi hizmetleri uzman kadrosu ve tecrübesiyle sunmaktır.

Verdiğimiz Faaliyetler
• Ürünlerimizin yurtdışından temini
• Mühendislik hizmeti
• İhtiyaç doğrultusunda montaj
• Devreye alma hizmetleri
• Ekipman için yerinde servis ve bakım
• Yedek parça ve pompa stoğunun tutulması

Türkiye’de, sekötüründe ilk sıralarda yer alan birçok firmayla çalışmaktayız. Tedariğini yaptığımız ekipmanlar ile ilgili son senelerde servis konusundaki tecrübesini geliştirmiş bulunmaktayız. Servis bölümüneverdiğimiz önem doğrultusunda, ekipman montajlarında oluşabilecek montaj ve devreye alma hatalarını minimize ederek müşterilerimizin problemsiz bir işletme koşuluna sahip olmalarına yardımcı olmaktayız.

Madencilik sektörü için firmamız iş ortağı olarak çalıştığı 4 firma önplana çıkmaktadır;
• Düchting Pumpen – Metalik Astarlı Tip Santrifüj Pompalar ve Yer Altı Madenciliği için Anti-Grizu Standartlarında Kademeli Tip Pompalar
• Emile Egger – Vortex Çarklı Tıkanmaz Tip Pompalar ve Dik Milli Çukur Pompaları
• Feluwa – Hortum Tip Piston Diyafram Pompa
• Richter Chemie – İçi PFA Kaplı Santrifüj Tip Pompalar ve Vanalar Amacımız