Item image

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:00 - 19:30
Salı:
08:00 - 19:30
Çarşamba:
08:00 - 19:30
Perşembe:
08:00 - 19:30
Cuma:
08:00 - 19:30
Cumartesi:
08:00 - 18:00
Pazar:
08:00 - 18:00
Şirket Yetkilisi Misiniz?

Uluslararası uzmanlardan oluşan ekibimizin, dünyanın her yerinde ve her sektörde, işinizin daha hızlı, kolay ve verimli olmasını sağlamak amacıyla üreteceği size özel çözümlere güvenebilirsiniz. Risklerinizi azaltmanıza, süreçlerinizi kolaylaştırmanıza ve daha sürdürülebilir bir sistem oluşturmanıza yardımcı olacak, bağımsız hizmetler sunmak amacıyla sizinle birlikte çalışıyoruz.

GRUP PROFİLİMİZ
SGS dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşudur. SGS kalite ve doğruluk konusunda küresel bir referanstır. Müşterilerimize, 85.000’den fazla çalışanımız, dünya geneline yayılmış olan 1.800’den fazla ofis ve laboratuar ağımızla hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz temel hizmetler dört kategoriden oluşmaktadır:
· Gözetim: Dünya lideri gözetim ve denetim hizmetlerimiz; örneğin nakliye sırasında durum ve ağırlık kontrolü gibi hizmetlerle, ticaretini yaptığınız malların kalite ve miktar kontrolünü yapabilmenize ve çeşitli bölge ve pazarların ilgili yasal düzenlemelerine uymanıza yardımcı olur.
· Test: Konusunda uzman ve deneyimli personelden oluşan global laboratuar ağımız, riskleri azaltılmanızı, piyasaya sunum süresini kısaltılmanızı ve ürünlerinizin kalite, güvenlik ve performansının ilgili sağlık, güvenlik ve yasal standartlar çerçevesinde test edilmesini sağlar.
· Belgelendirme: Ürün, süreç, sistem ve hizmetlerinizin, her türlü ulusal, uluslararası standart ve mevzuata ya da müşteriniz tarafından belirlenen standartlara uygun olduğunu belgelemenizi sağlar.
· Denetim:Ürünlerin ve hizmetlerin uluslararası ve yerel mevzuatlara uygunluğundan emin olmanızı sağlar. Her sektörde, uluslararası kapsama alanını yerel bilgi, benzersiz tecrübe ve uzmanlık ile birleştiren SGS, ham maddeden son tüketiciye kadar tedarik zincirinin tamamına hizmet verir.
Gerek duyulan her yerde piyasaya öncü hizmetler sunabilmek için, sürekli olarak tüketici ve toplum beklentilerinin de ötesinde, ileriye bakıyoruz. Sektöründe lider bir kuruluş olarak, müşterilerimize kalite, güvenlik, verimliliği arttıran ve risklerin azaltılmasına katkı sağlayan özelleştirilmiş iş çözümleri ile, mevzuatların gittikçe arttığı dünyamızda rehberlik ediyoruz. Bağımsız hizmetlerimiz, müşterilerimizin tüm faaliyetlerine önemli düzeyde değer katar ve işlerinin sürdürülebilirliğini sağlar.

Sürdürülebilirliği destekleyen hizmetlerimizin yanı sıra, inandığımız değerler de, şirket sürdürülebilirliğine olan bağlılığımızı gösterir. Bizim için sürdürebilirlik, işin uzun vadede karlı bir şekilde ve aynı zamanda toplum üzerindeki tüm olumlu ve olumsuz çevresel, sosyal ve ekonomik etkenlerinin göz önüne alınarak yönetilmesidir. Sürdürebilirlik politikamız ve programımız hakkında daha ayrıntılı bilgiye Kurumsal Sürdürülebilirlik bölümünden ulaşabilirsiniz.