Item image

Stone Desing Show Antalya

Çalışma Saatleri:
Çarşamba:
10:00 - 18:00
Perşembe:
10:00 - 18:00
Cuma:
10:00 - 18:00
Cumartesi:
10:00 - 17:00
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Türkel Fuarcılık A.Ş. tarafından bu yıl 18-21 Ekim tarihlerinde ilki düzenlenecek Stone Desing Show Antalya fuarı, doğal taş fuarlarında bir ilk gerçekleştiriyor.

Ziyaretçi profilinde ağırlıklı olarak mimarlar, proje sahipleri ve yatırımcılarını ağırlayacak fuarda mimarlar ve tasarımcılar Trend Area sergi alanının yanı sıra kendi standlarında mermer projelerini sergileyecekler. Ünlü İtalyan tasarımcı Moreno Ratti ve Alman inovatör Sascha Peters’ın yanı sıra Arketipo Mimarlık, Autoban Mimarlık, Gülden Şener, Ece Ceylan Baba, Murat Yılmazer ve Çile Yurtsever gibi isimler “Mimarlık&Tasarım” alanında yerlerini alanlar arasında…

Fuar kapsamında gerçekleşecek sergi, sunum, workshop, seminer ve etkinlikler; Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi başta olmak üzere İstanbul Teknik Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi ve Akdeniz Üniversitesi mimarlık, iç mimarlık ve peyzaj bölümü akademisyenleri işbirliği ve desteği ile düzenleniyor.

Katılımcı firmaların doğal taş proje ve tasarımları ile yer alacakları fuar, işlenmiş ve tasarım ürün üretmeyi teşvik ederek katma değeri artırmayı hedefliyor.