Item image

Teknik Patlayıcı İnş. San. ve Tic. A.Ş.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:00
Salı:
09:00 - 18:00
Çarşamba:
09:00 - 18:00
Perşembe:
09:00 - 18:00
Cuma:
09:00 - 18:00
Cumartesi:
09:30 - 17:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Teknik Patlayıcı İnş. San. ve Tic. A.Ş.; patlayıcı madde satışı ve kullanımı konularında, inşaat ve madencilik sektöründe çözüm ortağı olmak üzere, 2009 yılında faaliyete başlamış ve en kaliteli ürünleri, en ekonomik fiyatla, profesyonel danışmanlık hizmetlerini de bir bütün olarak sunmak üzere faaliyetlerine devam etmektedir. Şanlıurfa ili, Merkeze bağlı Millisaray Köyü bölgesinde bulunan modern patlayıcı madde deposu ile her türlü sivil patlayıcı maddelerin toptan ve perakende satışlarını yapmaktadır.

Firmamız, müşterilerine ruhsat çıkarma işlemlerinden başlayarak, gerekli patlayıcı madde tür ve miktarının tespiti, ihtiyaç duyulan patlatma deliklerinin delici ile delinmesi, belgeli güvenlikçiler nezaretinde patlayıcıların sahaya nakli, ehliyetli ateşleyiciler tarafından patlatma hizmetinin gerçekleştirilmesi ve mühendisler kontrolünde patlama ile ilgili oluşan titreşim (vibrasyon) ve verim raporlarının sunulmasına kadar her aşamada hizmet sunabilmektedir. Bölge dağıtım bayiliğinin yanı sıra, firmamız patlayıcı maddelerin yurt dışına ihracatı konularında da, yurt dışında faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası firmalarla işbirliği yapmaktadır.

Hedefimiz, ülkemizde ve Ortadoğu bölgesinde faaliyet gösteren tüm madencilik ve inşaat firmalarının patlayıcı ile ilgili faaliyetlerinde çözüm ortağı olmak ve istihdamı artırarak, güvenli ve verimli patlatma faaliyetlerinin ekonomik olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.