Item image

Türkiye İSG Forum 2016

Çalışma Saatleri:
Çarşamba:
08:00 - 17:30
Perşembe:
08:00 - 17:30
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

İş Sağlığı ve Güvenliği dünyasında ilk kez gerçekleşecek olan Türkiye İSG Forum 2016, 9-10 Mart 2016 tarihlerinde Kamu ile Özel Sektörün buluşma merkezi olacaktır. Türkiye İSG Forum, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ nün İSG politikaları ve uygulamaları konusundaki değerli katkıları ile sektörün paydaşlarını ilgi alanları doğrultusunda tam bir bilimsel doygunluğa kavuşturacaktır.

Türkiye İSG Forum, bilimsel çalışmalarıyla uluslararası arenada söz sahibi olmuş akademisyenlere, saha deneyimlerine sahip sektörün öncülerine, çalışma hayatının lokomotifi kamu kurumu temsilcilerine ve İSG sektörünün tedarikçilerine ev sahipliği yapacaktır.

Türkiye İSG Forum, özellikle gündeme gelmeyen konuları gün yüzüne çıkartarak iş sağlığı ve güvenliği kültürünü birlikte oluşturarak İSG profesyonellerine yol haritası olacaktır. Türkiye İSG Forum, çalışma hayatı ve teknolojideki değişimlere uygun olarak, iş sağlığı ve güvenliği konusunu; önleyici ve koruyucu hizmetlerin esas alındığı bir sistem yaklaşımı olarak ele alacaktır.