Item image

Uluslararası Temiz Kömür Zirvesi

Çalışma Saatleri:
Perşembe:
09:00 - 20:00
Cuma:
09:00 - 20:00
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Uluslararası Temiz Kömür Zirvesi ve Sergisi; Kömür Üreticileri Derneği ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın işbirliği ile, 18-19 Mayıs 2017’de, yerli kömür madenciliği ve yerli kömür bazlı elektrik üretimi ana konusunda, özel ve kamu olarak, yurt içi ve yurt dışındaki, mühendisleri, danışmanları, üniversite ve AR-GE kuruluşlarını, yatırımcıları, finans kuruluşlarını, madenci ve santral yatırımcılarını bir araya getirecektir.

Kimler Katılmalı?
– Hükümet temsilcileri , düzenleyiciler ve enerji yetkilileri,
– Kömür madenciliği şirketleri
– Petrol ve doğal gaz şirketleri
– Enerji şirketleri
– Yatırımcılar
– Finansörler
– Gazlaştırma teknolojisi lisansörleri
– Teknoloji çözümleri ve hizmetleri sağlayıcıları
– Gaz işleme ve sülfür kurtarma teknoloji şirketleri
– İnşaat şirketleri
– Müteahhit şirketleri
– Atık su arıtma ve çevre hizmetleri sağlayıcıları
– Araştırma enstitüleri
– İlgili dernekler

Neden İş Ortağımız Arasında Yer Almalısınız?
– İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Temiz Kömür Zirvesi’ne üst düzey karar alıcılar katılmaktadır. Söz konusu bu üst düzey yetkililer, çeşitli ülkelerden gelen ve kömür sektörüne son derece büyük bir ilgi duyan yöneticilerden oluşmaktadır.
– ICCS etkinliğinde stant açarak veya iş görüşmeleri yapmak için B2B Matchmaking platformunda yer alarak iş ortaklarımız arasına katılabilirsiniz. Biz de sizin bu müşterileri etkilemenize ilerleyen dönemlerde yapacağınız yatırımlara yönelik bağlantılarınızı genişletmenize ve satışlarınızı arttırmanıza yardımcı oluruz.
– Yeni Ürün ve Hizmetlerinizin Tanıtımını Yapın
Resmi heyetlerin ve basın mensuplarının da katıldığı bu etkinlikte sunduğunuz hizmetler veya ürünleriniz için geniş bir tanıtım alanı bulacak ve ortaklarınızın, müşterilerinizin ve rakiplerinizin gözünde güçlü bir imaj çizebileceksiniz.
– Türkiye’deki Tedarik Zincirine Katılın
Türkiye’deki mühendislik, tedarik ve inşaat şirketleri, ekipman üreticileri, enerji dağıtım şirketleri ve devlet yetkilileri ile bir araya gelme ve iş ağı kurma açısından büyük bir fırsat elde etmiş olursunuz. Pazarlama ekibimiz, bu etkinlik için Türkiye’deki iş kültürüne uygun bir sunum hazırlamanız ve tedarik zincirine katılabilmeniz için size memnuniyetle yardımcı olacaktır.
– Markanızın Değerini İspatlayın
Bölgenin en büyük kömür etkinliğine şirket olarak katılarak mevcut veya potansiyel müşterilerinizin gözünde marka değerinizi ispatlayabilir ve şirketinizin gelişmekte olan piyasalarda neler yapabileceğine ilişkin güçlü bir izlenim yaratabilirsiniz.
– Medya İlişkileri Geliştirin
Ekonomi medyasında haberlerinizin çıkması ve medya temsilcileriyle iyi ilişkiler kurmanız şirketinizin başarısı için son derece önemlidir. Etkinliklerimizde meslek kuruluşları da önemli bir yer tuttuğu için iş ağı (network) kurma ve tanıtım açısından önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.
– Yeni İş Ortaklıkları Kurun
Etkinliğe katılan diğer sponsorlar ve heyetler, müşterilerine daha iyi çözümler sunabilmek için sürekli olarak yeni ortaklık fırsatları aramaktadır. ICCS kapsamında özenle seçilmiş imalatçılar ve hizmet sağlayıcılar ile B2B Matchmaking platformunu kullanarak bağlantılar kurmanız ve gelecekte iş ortaklıkları yapmanız için ideal bir ortam sunulmaktadır.

Ön Kayıt Formu için Tıklayınız