Item image

Vefa Mineral Madencilik San. Tic. A.Ş.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:00
Salı:
09:00 - 18:00
Çarşamba:
09:00 - 18:00
Perşembe:
09:00 - 18:00
Cuma:
09:00 - 18:00
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Vefa Mineral Madencilik San. Tic. A.Ş.; saha tecrübesi, sermaye yönetimi ve satış pazarlama alanlarında ortaya konan güç birliği ile sağlanmış olan ortaklı bir yapıdır. Firmayı güçlü kılan en önemli özellik üretim, finansal alt yapı ve pazar şartları gibi her biri ayrı bir öneme sahip olan alanlarda bilgi ve birikimin bir araya gelmesidir.

Firmanın Kırşehir, Kaman ilçesi sınırlarında bulunan ocaklarından çıkarmış olduğu farklı yapı ve değerlerdeki demir cevheri çimento ve demir–çelik sanayinin ihtiyaç ve taleplerine cevap verebilmektedir. Sahada kurulu olan 1000 ton/gün kapasiteli kırma, eleme ve zenginleştirme tesisi sayesinde ocaklardan çıkarılan cevherler maksimum kalite ve en ideal boyutlarda müşterilere sunulmaktadır.

Güven ve kalite felsefesi ile üretim yapan Vefa Mineral Madencilik A.Ş. farklı sektörlere hizmet vererek, talep ve ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaktadır. Sektörde var olmanın temelinde AR-GE ve yenilenmenin olduğuna inanan firmamız özellikle cevher zenginleştirme yöntemleri, analizler ve yeni tekniklerde yaşanan teknolojik gelişimi yakından takip etmektedir.