Item image

Weir Turkey Mineralleri Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
07:30 - 17:00
Salı:
07:30 - 17:00
Çarşamba:
07:30 - 17:00
Perşembe:
07:30 - 17:00
Cuma:
07:30 - 17:00
Cumartesi:
Kapalı
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Weir Turkey Mineralleri Ltd. Şti., Türkiye madencilik sektörüne 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte ve ülke çapındaki müşterilerine daha hızlı teslimat ve bakım hizmeti sunmak amacıyla İstanbul’da 1500 m2’lik satış ve servis merkezi açmıştır. Weir Minerals dünya genelinde 7.900 çalışanı ile bütün maden, susuzlandırma, transfer, öğütme, işleme ve atık arıtma alanlarında hizmet vermektedir.

Weir Minerals’in ürün yelpazesi, maden susuzlandırma ve proses suyu transfer uygulamalarında pazar lideri çözümler sunabilen, alanında lider pompalar, vanalar, siklonlar ve hortumlardan oluşmaktadır.

Warman santrifüj tipi çamur pompaları dünya genelinde en kapsamlı santrifüj çamur pompalarıdır. Yatay ve dikey tipi çamur pompaları değirmen çıkışı, işleme tesisi ve atık gibi son derece ağır hizmet uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.

Bu uygulamaların yanısıra, Weir Minerals, Geho®, Multiflow®, Floway®, Lewis®, Hazleton® ve Envirotech® markaları ile de pozitif deplasmanlı, susuzlandırmaya yönelik, dikey türbin, peristaltik hortum ve özel tipteki pompalarını da ihtiyaçlarınıza sunmaktadır.