Item image

Yetkilendirilmiş Tüzel Kişilerle İlgili Eğitim Semineri ve Paneli

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:30 - 16:30
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Yetkilendirilmiş Tüzel Kişilerle İlgili Eğitim Semineri ve Paneli; Madenciler Dayanışma Derneği, eğitim programları çerçevesinde, sektörde çok önemli bir yenilik olan yetkilendirilmiş tüzel kişilerle ilgili sorulara cevap bulabilmek ve kafa karışıklıklarını bertaraf edebilmek; konuyla ilgili olarak sektörü en doğru şekilde bilgilendirebilmek ve bundan sonraki süreci iyi tanıtabilmek amaçlarıyla, “Yetkilendirilmiş Tüzel Kişilik Mevzuatı ve Uygulamalar” konulu bir eğitim semineri ve paneli düzenlemiştir. Seminer ücretli olup, MTA Genel Müdürlüğü Konferans Salonunda, 27 Haziran 2016 Pazartesi günü gerçekleştirilecektir.

– Seminer ücreti, dokümanlar: 150.-TL

Seminer, madencilik sektöründe faaliyet gösteren tüm gerçek ve tüzel kişilere hitap etmektedir. İlgilenenlerin, katılım ücretinin yatırıldığına ilişkin belgelerini ve katılımcıların isimlerini belirten yazılarını en geç 24 Haziran 2016 Cuma akşamına kadar Madenciler Dayanışma Derneğinin aşağıdaki e-mail veya faks adresine göndermelerini rica olunur.

NOT:
1. Seminer ücretini yatırarak kaydını yaptıran katılımcıların ödeme belgeleri kendilerine kayıt sırasında elden teslim edilecektir.
2. Yapılacak etkinliğe sponsor olmak veya firma tanıtımlarını yapmak isteyenlerin yukarıdaki iletişim numaralarından irtibata geçmelerini rica ederiz.
3. Ödemelerini gerçekleştiremeyen katılımcılar için belge karşılığı ödeme kabul edilecektir.

Yetkilendirilmiş Tüzel Kişilerle İlgili Eğitim Semineri ve Paneli