Item image

YÜNEL Elektromekanik Sistem ve Tesisler Sanayi Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
09:00 - 18:00
Salı:
09:00 - 18:00
Çarşamba:
09:00 - 18:00
Perşembe:
09:00 - 18:00
Cuma:
09:00 - 18:00
Cumartesi:
09:00 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

YÜNEL Elektromekanik Sistem ve Tesisler Sanayi Ltd. Şti.’nin başlangıcı kuruluşun ilk firması olan Birlik İnşaat ve Endüstriyel Tesisler Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin 20 Eylül 1984 yılında kurulması ile olmuştur.

“Biz yaparız” sloganı ile yola çıkan Kurucu o tarihe kadar olan teknolojik birikimlerini, katı malzemeler ile uğraşan endüstrilerin ihtiyacı olan fakat temini yurtdışından sağlanan konulara yönlendirmiştir. Sonuçta bugün 9 yarı temel konuda yapılan üretimleri ile teknolojik olarak dünyanın en ileri birkaç firması arasında sayılan, kendisine ait patent ve faydalı model patentlerine sahip YÜNEL Elektromekanik Ltd. Şti., her yönü ile lider olmuştur.

YÜNEL Elektromekanik, Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001-2000 belgesine sahiptir. Bu sistem İNTERTEK tarafından denetlenmektedir. Bu işlem TURKAK ve UKAS onaylıdır. Ayrıca ürünlerinden çoğuna CE Markası vurabilmekte ve basınçlı tüp kullanılan Patlaç Sistemlerimize CE Markası vurulması denetimi ise Bureau Veritas Firmasınca yapılmaktadır. Teknolojik üstünlüklerimiz ve kalitemiz sadece Türkiye’de değil bugüne kadar ürün ve hizmet sunduğumuz 15 ayrı ülkede de ispatlanmıştır. YÜNEL Elektromekanik, kendi alanında bir dünya markası olma yolunda çok önemli uzaklıkları geçmiştir. Bu durum bize yol gösteren, daima bizden daha iyiyi isteyen ve yaptıklarımızı takdir ederek bize coşku veren siz sayın müşterilerimiz sayesinde olmuştur.