Item image

Zeren Filtre - Zeren Tekstil İml. Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi:
08:30 - 19:00
Salı:
08:30 - 19:00
Çarşamba:
08:30 - 19:00
Perşembe:
08:30 - 19:00
Cuma:
08:30 - 19:00
Cumartesi:
08:30 - 18:00
Pazar:
Kapalı
Yetkili İletişim Yol Tarifi Şirket Yetkilisi Misiniz?

Zeren Filtre – Zeren Tekstil İml. Paz. San. Tic. Ltd. Şti., kurulduğu yıldan bu yana, genişleyen ürün yelpazesi ve imalat teknolojisi ile müşterilerine kaliteli, kullanım alanına uygun filtre bezleri tedarik etmektedir. Filtre Pres makinesinden maksimum verim sağlanmasında en önemli görevi, filtre bezleri üstlenmektedir.

Ürünlerimiz, Polipropilen, Polyamid, Polietilen, Polyester ve Pamuklu ham maddeden mamul olup, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda imalatı yapılmaktadır. Atık su arıtma tesislerinde, çeşitli işletme koşullarında yaşanan çamur yapışma sorununun giderilmesi için yaptığımız çalışmalar doğrultusunda farklı ürünler geliştirerek müşterilerimizin kullanımına sunmuş ve memnuniyetlerini kazanmış bulunmaktayız.

Toz tutma ünitelerinde ve sıvı filtrasyonda kullanılan torba filtre çeşitlerimiz polyester, polipropilen, aramid, akrilik hammaddeden imal edilmektedir. Kullanım alanlarına göre sıcaklığa dayanıklılık dereceleri 90 ºC – 300 ºC arasında değişmekte olan torba filtrelerimiz, 1 mikrona kadar toz tutma hassasiyetine sahiptir. İmal ettiğimiz torba filtreler, gerek ürün kalitesi gerekse toz tutma verimi ve dayanıklılığı ile müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Toz tutma sistemlerinde sık karşılaşılan yeterli temizlenememe ve buna bağlı erken tıkanma sorunlarına çözüm olarak ürünlerimizin yüzeyine gazeleme ve kalenderleme işlemlerinden sonra süper parlatma işlemi de uygulanmaktadır. Torba filtrelerimizin kullanıldığı çeşitli çalışma şartları göz önüne alınarak, filtrasyon verimliliğini optimum düzeye getirmek için, ürünlerimizin yüzeyine uygulanmak üzere farklı kimyasal işlemler geliştirilmiştir. Torba filtrelerimizin kullanıldığı çeşitli çalışma şartları göz önüne alınarak, filtrasyon verimliliğini optimum düzeye getirmek için, ürünlerimizin yüzeyine uygulanmak üzere farklı kimyasal işlemler geliştirilmiştir.

Süper Parlatma İşlemi;
• Etkili yüzey filtrasyonu sayesinde tozun filtre elemanının içine işlemesini önler ve basınç kaybı yükselmesinin çok daha uzun bir zaman periyoduna yayılmasını sağlar.
• Parlak ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde gazelenmiş torbalarda sıkça rastlanan tüyler üzerinde asılı kalmış kek topakçıklarının oluşumunu önlemektedir.